11. BIEG URSYNOWA – WYSTARTOWAŁY ZAPISY!

Autor: Redakcja • 20.04.2017
(c) Wszystkie prawa zastrzeżone, fot: www.sportografia.pl

(c) Wszystkie prawa zastrzeżone, fot: www.sportografia.pl

Wystartowały zapisy do 11. Biegu Ursynowa, który odbędzie się 3 czerwca. Zawody zostaną rozegrane na dystansie 5 km. Bądźcie czujni, obowiązuje limit 2500 miejsc startowych!

Płaska i bardzo szybka trasa zostanie poprowadzona aleją KEN. Chcemy, aby każdy uczestnik stając na starcie miał ambitny, ale realny cel sportowy. W jego osiągnięci pomogą pacemakerzy, którzy będą prowadzić biegaczy na czasy od 17 do 30 min (co minutę).

Yes, I KEN

Yes, I KEN – to powinno być hasło przewodnie każdego, kto planuje start 3 czerwca na Ursynowie.

Przy okazji imprezy przewidziano dodatkowe atrakcje. Jedną z nich będą biegi dla dzieci, które odbędą się na terenie zielonym obok ursynowskiego ratusza. Najmłodsi amatorzy sportu (do 12 lat) będą mogli sprawdzić swoje siły na dystansach od 100 do 800 m. Opłata startowa za udział wynosi 10 zł. Dzieci poczują się jak prawdziwi sportowcy – każdy uczestnik otrzyma numer startowy z chipem do pomiaru czasu, a na mecie pamiątkowy medal.

W biegu głównym na dystansie 5 km obowiązuje limit 2500 uczestników. Opłata startowa wynosi 40 zł – w pakiecie zawodnicy otrzymają m.in. koszulkę techniczną.

Zapisać można się na stronie: www.biegursynowa.com.

Organizatorem biegu jest Urząd Dzielnicy Ursynów, a wykonawcą – Fundacja „Maraton Warszawski”.

Mamy nadzieję, że 3 czerwca na płaskiej i szybkiej trasie 11. Biegu Ursynowa zostanie złamanych wiele rekordów życiowych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger