Bohaterowie „Gwiezdnych Wojen” na 12. Półmaratonie Warszawskim

Autor: Redakcja • 11.01.2017

Action Twins

Ten, kto przy zapisach do 12. Półmaratonu Warszawskiego wybrał ścieżkę charytatywną #biegamdobrze, dwoi się i troi, by uzbierać jak najwięcej pieniędzy dla jednej z siedmiu wybranej przez siebie fundacji. Biegające bliźniaczki, znane jako Action Twins, biegną dla Synapsis. Obiecały, że jeśli zbiorą konkretną kwotę, przebiorą się za… bohaterów Star Wars.

Dziewczyny inspirując innych do wpłat na ich cel, poprzeczkę postawiły wysoko. Obiecały, że gdy zbiorą kwotę 10 tys. zł, wystartują w przebraniach postaci słynnej serii Star Wars. Których? To zależy od fanów blogerek. Głosować można poprzez ich facebookowy fanpage:

Efekt? Na razie bliźniaczki zebrały 700 zł, zatem sporo im brakuje do założonego celu. Czy im się to uda? To zależy od Was wszystkich. W każdym razie pomysł ciekawy i pociągający, bo któż by nie chciał zobaczyć pięknej Lei lub Lorda Vadera na trasie?

Przypominamy, że Action Twins biorą udział w rywalizacji blogerów, organizowanej w ramach akcji #biegamdobrze. Więcej o rywalizacji przeczytasz TUTAJ.

Czym jest akcja #biegamdobrze?

#BiegamDobrze to pierwszy biegowy projekt w kraju, który oparty jest na modelu aktywnej charytatywności. Towarzyszy on największym imprezom sportowym organizowanym przez Fundację Maraton Warszawski. Uczestnicy akcji zebrali już wspólnie ponad 1000 000 zł na cele dobroczynne! Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę maratonwarszawski.com lub polmaratonwarszawski.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger