Krwawa Pętla: 250 km, 4 osoby, 3 rowery. Zmierzysz się?

Autor: Redakcja • 17.05.2017

krwawa pętla

250 km dookoła Warszawy na rowerze w 4-osobowym zespole. Bez problemu? A co jeżeli….rowery są trzy, czyli jedna osoba z drużyny musi biec? Do tego – limit czasu to 24 godziny. To co, kto ma odwagę stanąć oko w oko z Krwawą Pętlą?

Krwawa Pętla to impreza w formule Bike and Run, gdzie czteroosobowy zespół ma do dyspozycji 3 rowery i zawsze jeden z uczestników wyścigu musi biec. Do pokonania 250 kilometrów dookoła Warszawy, po szlakach turystycznych, wydmach, szosach, lasach. Zespoły same obierają strategię, ustalają zmiany. Ważne, żeby wszyscy poruszali się razem i zdołali wyrobić się w 24 godziny.

Krwawa Pętla. Fot. Krzysztof Dołęgowski

Krwawa Pętla. Fot. Krzysztof Dołęgowski

Trasa Krwawej Pętli wiedzie szlakami turystycznymi wokół Warszawy. Większość trasy stanowi szlak czerwony, dodatkowo w Kampinoskim Parku Narodowym całą pętlę łączą trzy dodatkowe szlaki – niebieski, żółty i zielony. Dystans nie jest jednoznaczny – mapy różnych wydawnictw przedstawiają w niektórych miejscach różny przebieg szlaków, a teren często dorzuca do tego swoją, całkowicie autorską wersję. Tak więc, w zależności od wersji trasy i sposobu jej pomiaru możemy mówić o dystansie od 240 do 250 km. Przewyższenie jest niewielkie, choć górki w okolicach Otwocka i Podkowy Leśnej mogą dać w kość.

Więcej informacji na stronie:  krwawapetla.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger