Miernik nawodnienia organizmu wkrótce w sprzedaży

CojKHJZVUAAeNl9

Przybywa urządzeń monitorujących przeróżne parametry organizmu. Mierzone jest tętno, zmienność rytmu zatokowego czy natlenienie krwi, mierzony jest nawet sen. Niedługo ma wejść do sprzedaży urządzenie monitorujące nawodnienie organizmu.

Bsx Insight – niektórzy może kojarzą ten miernik w formie opaski kompresyjnej. Producent stworzył dość przełomowe urządzenie, które pozwala na bezprzewodowy pomiar kwasu mlekowego, a dzięki aplikacji możliwe jest wykonanie badań wydolnościowych w domowym zaciszu.

Ten sam producent zapowiedział właśnie wprowadzenie opaski do pomiaru nawodnienia organizmu. Urządzenie wygląda jak większość opasek monitorujących dzienną aktywność oraz pomiar tętna (i pewnie takie funkcje też będą), ale najciekawszą opcją jest właśnie mierzenie stopnia nawodnienia. Na LVL, bo tak nazywa się ta wyjątkowa opaska, można składać zamówienia w przedsprzedaży. Niestety producent poza zdjęciem, a w zasadzie obrazkiem komputerowym, nie udzielił żadnych informacji, ani odnośnie zasady działania, ani dostępności. Można jednak przypuszczać, że nie będzie to tylko gadżet, a przydatne urządzenie. Wkońcu z miernika BSX Insight korzystali kolarze Bora Argon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger