Odpłyń w biegu z Reebok FLOATRIDE!

Autor: Redakcja • 01.08.2017

floatride_2

Szykuje się prawdziwa rewolucja w kategorii butów biegowych na długie dystanse! Reebok wprowadza przełomowe obuwie z innowacyjną technologią podeszwy FLOATRIDE, która zapewnia idealną amortyzację oraz sprężystość, a jej regularna struktura komórkowa sprawia, że podczas biegu można niemal… odpłynąć! I to niezależnie od nawierzchni, po której się biegnie.

Reebok FLOATRIDE to innowacyjne buty do biegania, które oferują optymalne połączenie
amortyzacji i sprężystości oraz zapewniają poczucie komfortu niezależnie od rodzaju nawierzchni. Asfalt, żwir czy chodnik – Reebok FLOATRIDE sprawdzą się na każdej, nawet najbardziej wymagającej trasie. Bezszwowa, niska cholewka ULTRA KNIT z wbudowanymi strefami gwarantuje pełne wparcie, przewiewność, idealne dopasowanie i elastyczność podczas biegu, a przy tym świetnie się prezentuje.

Podeszwa, wykonana z zaawansowanej pianki FLOATRIDE o jednolitej komórkowej strukturze, pochłania wstrząsy i daje poczucie lekkości każdego kroku. Okalające podeszwę wzmocnienie z pianki EVA dba o stabilizację stopy w każdej fazie kroku, a bardzo cienka guma na podeszwie zewnętrznej zwiększa jej przyczepność.

Reebok FLOATRIDE zostały stworzone przede wszystkim z myślą o biegach długodystansowych, ale sprawdzą się również podczas treningów szybkościowych i uniwersalnych.


PODESZWA – idealna amortyzacja i sprężystość

  • Innowacyjna pianka FLOATRIDE zapewnia idealną amortyzację i sprężystość niezależnie od nawierzchni.

  • Ultralekka podeszwa środkowa amortyzuje stopy podczas biegu.

  • Zewnętrzny otok z pianki EVA dodatkowo wzmacnia strukturę buta, stabilizując stopę w każdej fazie kroku.

  • Bardzo cienka guma na podeszwie zewnętrznej zwiększa przyczepność, zachowując jednocześnie lekkość podeszwy.

CHOLEWKA – idealna przewiewność i dopasowanie do stopy

  • Bezszwowa, jednoczęściowa, niska cholewka ULTRA KNIT jest wygodna i funkcjonalna. Stabilizuje stopę, a jednocześnie nie uciska jej i pozwala na przepuszczalność powietrza oraz swobodne poruszanie stopą w kostkach.

  • Wykonana z elastycznego tworzywa konstrukcja okalająca but zapewnia dodatkową stabilizację stopy podczas ruchu.

  • Miękka wkładka wewnątrz buta dodatkowo amortyzuje wstrząsy i wspiera stopy podczas biegu.

  • Kołnierz i zapiętek z elastycznej pianki zapewniają stopom równowagę przez cały cykl ruchu oraz zwiększają komfort użytkowania.

Reebok FLOATRIDE otrzymały nagrodę najlepszego debiutu 2017 w kategorii butów biegowych, przyznawaną przez prestiżowy magazyn RUNNER’S WORLD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger