Reebok Print Smooth Ultraknit – but na 5!

Autor: Redakcja • 12.07.2017

Starannie zaprojektowana amortyzacja, dopracowana elastyczność, stabilizacja stopy i poczucie lekkości każdego kroku – oto buty na 5, czyli uniwersalne buty biegowe Reebok Print Smooth Ultraknit z przeznaczeniem na krótkie i średnie trasy, interwały oraz trening szybkościowy.

 

Reebok Print Smooth Ultraknit to nowoczesne, stylowe, uniwersalne buty do biegania z precyzyjnie działającą amortyzacją oraz dopracowaną elastycznością w przedniej części podeszwy – innowacyjna konstrukcja z amortyzującą pianką zapewnia płynność kroku, elastyczna podeszwa pozwala stopom naturalnie się wyginać. Plastyczna pianka ułatwia wybicie, dając poczucie lekkości każdego kroku, a stabilizująca stopy podeszwa zewnętrzna i przewiewna cholewka Ultraknit sprawiają, że buty są tak wygodne, że trudno się z nimi rozstać.

Reebok Print Smooth Ultraknit świetnie sprawdzą się podczas krótko- i średniodystansowych biegów, interwałów, treningów szybkościowych, uniwersalnych treningów oraz w codziennych stylizacjach athleisure.

PODESZWA

  • Elastyczna podeszwa skutecznie amortyzuje stopy podczas biegu.

  • Wykonana z gumy węglowej obwódka wokół pięty i śródstopia zapewnia przyczepność i trwałość.

  • Wzorowana na kształcie stopy podeszwa środkowa z pianki o pojedynczej gęstości zapewnia poczucie elastyczności i dostosowującą się do podłoża amortyzację.

CHOLEWKA

  • Bezszwowa cholewka Ultraknit jest funkcjonalna, wygodna i doskonale się prezentuje. Zapewnia przepuszczalność powietrza i oddychalność stopy.

  • Wzmocnienie TPU na zapiętku stabilizuje stopę i zwiększa poziom dopasowania.

  • Zintegrowany system sznurowania umożliwia indywidualne dopasowanie buta.

  • Wykonane z miękkich i elastycznych materiałów kołnierz i zapiętek zwiększają komfort użytkowania.

Reebok Print Smooth dostępne są w wersji damskiej i męskiej. Buty będzie można przetestować i kupić w nowo otwartym Reebok FIT SHOP przy Pl. Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie. Specjalny try-on będzie również organizowany podczas treningów Reebok RUN CREW.

A na wszystkich, którzy kupią Reebok Print Smooth w sklepie Reebok w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie, w terminie od 19 lipca do 18 sierpnia, czekać będą pakiety startowe Reebok RUN CREW: wejściówka na trening Aerobic Capacity z twórcą tej metody Chrisem Hinshaw na 02.09.2017, koszulka Reebok RUN CREW oraz bidon Reebok. Liczba pakietów jest ograniczona.

Obuwie można także nabyć na www.reebok.pl. Cena: 329 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger