Trzeci bieg tegorocznego Pucharu Maratonu Warszawskiego już w sobotę!

Autor: Redakcja • 06.06.2017
fot: Jacek Fomicki

fot: Jacek Fomicki

Jak co roku Fundacja Maraton Warszawski przygotowała cykl biegowy wspomagający w treningach przed wrześniowym królewskim dystansem. Biegacze mogą wystartować w Pucharze Maratonu Warszawskiego, a już w najbliższą sobotę o godzinie 10:00 w Mazowieckim Parku Krajobrazowym rozpocznie się wyścig na 15 kilometrów.

Organizatorzy 39. PZU Maratonu Warszawskiego już od kwietnia zachęcają przyszłych maratończyków do wspólnego trenowania. Pierwszy bieg z cyklu Pucharu Maratonu Warszawskiego na dystansie 5 kilometrów odbył się w Parku Skaryszewskiego, kolejny – liczący 10 kilometrów – w lesie im. Króla Jana Sobieskiego, a teraz przyszedł czas na 15-kilometrowy wyścig, który odbędzie się w Mazowieckim Parku Krajobrazowym, na tyłach Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu.

W klasyfikacji końcowej Pucharu mogą wziąć udział uczestnicy, którzy pojawili się na minimum trzech imprezach z cyklu. Po każdym biegu wśród wszystkich uczestników odbywa się losowanie nagród.

Wszyscy chcący czerpać radość ze wspólnego trenowania i biegania, mogą zapisać się na sobotni bieg online lub w Biurze Zawodów bezpośrednio przed biegiem. Jest jeszcze szansa na uplasowanie się w klasyfikacji generalnej, ponieważ 8. lipca odbędzie się czwarty Puchar Maratonu Warszawskiego na 20 km, a 5. sierpnia impreza zostanie zakończona biegiem na 25 kilometrów.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: http://pzumaratonwarszawski.com/puchar/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger