„Walka na dobro”: MKON zostanie pacemakerem

Autor: Redakcja • 06.02.2017

mkon

1000 zł – tyle MKON chce zebrać na koncie swojej zbiórki #biegamdobrze. W zamian obiecał, że na 12. Półmaratonie Warszawskim zostanie pacemakerem. Czy mu się uda?

Obecnie w „Walce na dobro” bierze udział 19 osób. Każdy z nich ma swój cel i swoje sposoby na zmotywowanie innych do wpłat. Marcin Konieczny, znany jako MKON, zapowiedział, że jeśli na koncie jego zbiórki znajdzie się przynajmniej 1000 zł, zostanie pacemakerem na 12. Półmaratonie Warszawskim. Jednak nie każdy będzie miał szansę biec z tym „zającem”. Marcin poprowadzi tych, którzy marzą o złamaniu magicznej i dla wielu nieosiągalnej bariery 1:15.

To jak? Pomożecie?

Czym jest „Walka na dobro?

To rywalizacja blogerów, którzy „walczą” między sobą w ramach akcji #biegamdobrze. Wygrywa ten, kto uzbiera najwięcej pieniędzy na swój cel. W zabawie może wziąć udział każdy, kto prowadzi bloga o zdrowym stylu życia. Rywalizacja ma charakter charytatywny. Chcesz wziąć udział w akcji i udowodnić, że dobro zawsze wygrywa? Kliknij, przeczytaj, zgłoś się.

Czym jest akcja #biegamdobrze?

#BiegamDobrze to pierwszy biegowy projekt w kraju, który oparty jest na modelu aktywnej charytatywności. Towarzyszy on największym imprezom sportowym organizowanym przez Fundację Maraton Warszawski. Uczestnicy akcji zebrali już wspólnie ponad 1000 000 zł na cele dobroczynne! Chcesz wziąć udział? Wejdź na stronę maratonwarszawski.com lub polmaratonwarszawski.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger