fbpx

Dieta > Zdrowie i motywacja

100 pomysłów na kanapkę – KONKURS!

100 pomysłów na kanapkę biegacza

Rys. Magda Ostrowska-Dołęgowska. Fot. istockphoto.com

Kanapka przed startem lub przed treningiem nie musi być nudna ani pospolita. Chcemy to udowodnić. Pomożecie? Mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać książkę – jedna dla pani i jedna dla pana!

Kanapka z miodem lub kanapka z dżemem są już passé. Chcemy więcej finezji przed biegiem! Jaka powinna być Kanapka Biegacza? Smaczna, łatwa do przygotowania, dająca energię. Jeśli masz pomysł – zrób taką kanapkę, zrób jej zdjęcie i przyślij do nas razem z przepisem.

Co należy zrobić?

1. Wymyśl kanapkę, która świetnie sprawdzi się przed biegiem.

2. Wymyśl jej nazwę.

3. Zrób jej zdjęcie.

4. Wyślij do nas (internet@magazynbieganie.pl) przepis z nazwą kanapki, zdjęcie oraz kilka słów uzasadnienia, dlaczego właśnie taka kanapka będzie idealna dla biegacza.

Termin przysyłania przepisów: 14 marca (piątek), godz. 23:59

Jury wybierze jeden przepis przysłany przez biegaczkę i jeden przysłany przez biegacza. Pod uwagę brane będą wyłącznie przepisy ze zdjęciami. Przepisy i zdjęcia powinny być autorstwa osoby wysyłającej zgłoszenie konkursowe. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, adres i telefon.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 marca (sobota). Wyniki ogłosimy na Facebooku.

Zastrzegamy sobie prawo do opublikowania wybranych przepisów z pozostałych nadesłanych zgłoszeń konkursowych.

Nagrody

 Sztuka biegania Paula Radcliffe  Ukryta siła Rich Roll

„Sztuka biegania” Pauli Radcliffe (Wyd. Bukowy Las) dla jednej pani oraz „Ukryta siła” Richa Rolla (Wyd. Galaktyka) dla jednego pana.

Do dzieła!

mm
Marta Tittenbrun

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

Kontuzje to zmora każdego biegacza, jednak prędzej czy później spotkają każdego z nas. Jedną z najbardziej przykrych i dość długo trwających kontuzji są złamania zmęczeniowe, które często występują u ambitnych biegaczy-amatorów. Dowiedz się, jak im zapobiegać oraz jak zadziałać, gdy jednak wystąpią.

Złamania zmęczeniowe. Jak im zapobiec, jak je leczyć?

W 40. Półmaratonie Wiązowskim finiszowało na mecie 3600 zawodników, zaś w Wiązowskiej 5-tce – 914. W klasyfikacji generalnej mężczyzn wygrał Szymon Kulka, który do mety dobiegł z czasem 1:03:33. Nasz półmaraton był dla niego sprawdzianem […]

40. rekordowy Półmaraton Wiązowski [RELACJA]

Już tylko nieco ponad 12 tygodni pozostało do 15. Półmaratonu Warszawskiego. To oznacza, że każdy, kto na poważnie traktuje start w tym biegu, powinien równie na poważnie zacząć traktować przygotowania do niego. Dlatego razem z Fundacją Maraton Warszawski zapraszamy na kolejną transmisję live na temat przygotowań do tego biegu!

Planujesz wiosenny półmaraton? Czas zaczyna gonić!

Sauna, którą możesz mieć na sobie podczas najważniejszych momentów sportowej kariery. Czy może istnieć coś lepszego? Teraz już tak: nowa technologia UA RUSH Seamless. Materiały UA RUSH Seamless łączą różnorodne włókna wysokiej jakości utkane w […]

Under Armour przedstawia nowość w ofercie odzieży funkcyjnej UA RUSH: bezszwową technologię UA RUSH Seamless

W ostatni weekend w Wiązownie odbył się jubileuszowy 40. Półmaraton Wiązowski. Dla biegowej Polski oznacza to ni mniej ni więcej, tylko fakt, że sezon wiosennych półmaratonów został oficjalnie otwarty!

Szymon Kulka wygrywa w Wiązownie pokonując doborowych rywali

Słyszeliście już o Under Armour HOVR Machina? Pierwszy kontakt z nowym modelem butów od amerykańskiego producenta za nami. Czy od razu podbiły nasze serca? Czy jest to but, jakiego świat jeszcze nie widział? Przekonajcie się, jakie pierwsze wrażenie wywarła na nas nowość amerykańskiej marki.

Under Armour HOVR Machina – jak prezentują się na pierwszy rzut oka?

Podkolanówki kompresyjne zdają się podstawowym wyposażeniem biegacza i triathlonisty. Na temat przydatności tego akcesorium krążą skrajne opinie, zarówno wśród specjalistów w zakresie medycyny i fizjoterapii, jak i samych zawodników. Według licznych badań jest to jednak sprzęt, który w znaczący sposób wpływa na przyspieszenie regeneracji powysiłkowej.

Skarpetki kompresyjne. Czy nam pomogą?

Prawdopodobnie wszyscy nasi czytelnicy o tym wiedzą, ale na wypadek, gdyby ktoś jeszcze się uchował, wyjaśniamy: wyraz „fartlek” pochodzi z języka szwedzkiego i określa „zabawę prędkością”. W Polsce najpowszechniej spotykane określenie tego typu treningu to […]

Zabawa biegowa – co to jest i jak się ją wykonuje? [+ PLAN NA PÓŁMARATON]