fbpx

2nd WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHON – odlotowy bieg! – 2 czerwca w Katowicach

190203_wizz_plakat_550x750

Biegów na mapie Polski są dziesiątki, może nawet setki, ale tych, które się wyróżniają specyficznym charakterem, atmosferą, jest niewiele. Kilka słów o jednym z tych niewielu – 2 czerwca wystartuje druga edycja WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHON.

Kiedy rok temu, po porozumieniu trzech podmiotów: Linie Lotnicze Wizz Air, Miasto Katowice
i Fundacja Cała Naprzód , w ekspresowym tempie dwóch miesięcy zorganizowano bieg dla ponad 3 tysięcy biegaczy, wszystko było nowe, świeże. Wystarczyło kilka godzin pierwszej edycji, żeby powstała marka, która dzisiaj jest określana jednym z najlepszych biegów w tej części Europy. 2 czerwca wystartują spod katowickiego Spodka po raz drugi.

Atutów jest sporo!

WIZZ AIR KATOWICE HALF MARATHON cieszy się sporym zainteresowaniem ze względu na atmosferę, organizację, trasę (ciekawe miejsca Katowic), ale też bardzo bogaty pakiet startowy, który zdecydowanie przewyższa wartość wpisowej kwoty. Poza koszulką, gadżetami uczestnik otrzymuje m.in. voucher o wartości 20 euro na przeloty liniami lotniczymi Wizz Air! Warto wspomnieć, że ceny pakietów zaczynały się już od 40 zł.

3 dystanse i 3 cele!

Warunki biegowe dostosowane będą do każdego stopnia zaawansowania oraz wieku biegaczy, dzięki czemu całe rodziny będą miały zapewnioną masę pozytywnych emocji. Biegi odbędą się na trzech dystansach:
21,097 km – półmaraton,
10 km – bieg towarzyszący,
3 x 7 km – bieg sztafetowy.
Organizatorzy przygotowują także coś dla najmłodszych, odbędą się specjalne biegi dla dzieci.

2 czerwca – Katowice. Więcej na:

www.halfmarathonkce.pl

www.facebook.com/wizzairkatowicehalfmarathon

www.instagram.com/wizzairkatowicehalfmarathon

www.twitter.com/wizzairkatowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger