fbpx

3,2,1 START! Ostatnie 3 tygodnie do półmaratonu! – transmisja live

Autor: Jakub Karasek • 06.03.2019

live

Czy w 3 tygodnie można jeszcze poprawić formę przed startem w półmaratonie? Jakie treningi warto jeszcze wykonać? Co zrobić, żeby w jak najlepszej dyspozycji stanąć na starcie? O tym dowiecie się podczas kolejnej transmisji treningowej przed 14. PZU Półmaratonem Warszawskim.

To już przedostatnia z realizowanych przed Fundację Maraton Warszawski we współpracy z naszą redakcją transmisji treningowych przed 14. PZU Półmaratonem Warszawskim. Do biegu pozostało 3,5 tygodnia, a zatem jesteśmy na ostatniej prostej przygotowań. Dlatego nasi eksperci: Marcin Nagórek i Jakub Karasek w kolejnej odsłonie opowiedzą o tym, co robić w ostatnich tygodniach przed półmaratonem i na co poświęcić najwięcej uwagi, by w wysokiej dyspozycji pojawić się na linii startu.

Ta transmisja to także jedna z ostatnich okazji, by zadać naszym prowadzącym pytania dotyczące treningu i przygotowań do biegu na 21,0975 km. Oglądający tradycyjnie będą mieli okazję na bieżąco komentować wypowiedzi na Facebook’u. Zachęcamy do oglądania i zadawania pytań. Początek transmisji dzisiaj (środa) o godz. 20:00 na fanpage’u Fundacji Maraton Warszawski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger