fbpx

40 i… co dalej? Seminaria magazynu BIEGANIE przy 40. PZU Maratonie Warszawskim

Autor: Tomasz Pojawa • 25.09.2018

foto_seminaria

Magazyn BIEGANIE zaprasza na cykl seminariów dla biegaczy w ramach sportowego weekendu i EXPO 40. PZU Maratonu Warszawskiego.

„40. i… co dalej?”

Sam start w maratonie to zwieńczenie długiego procesu przygotowań, doboru sprzętu, walki z kontuzjami, świadomej diety i dyscypliny treningowej. W przedstartową sobotę (29 września) od 12:00 do 18:00 w sali im. Goethego w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki zaprzyjaźnieni eksperci przybliżą tajniki treningu, diety, motywacji i funkcjonowania organizmu biegacza.

12:00 Jak dobrać odpowiednie buty? czyli nie samą nogą te 40 km biegacz przebiega – Łukasz Oskierko i Szczepan Figat, ambasadorzy marki adidas  (trener i fizjoterapeuta adidas Runners Warsaw)

13:00 Jak wygrywać? czyli archiwalne, sprawdzone podczas ostatnich 40 lat patenty na wygrywanie – panel ze zwycięzcami Maratonu Warszawskiego

14:00 Jak się odżywiać? czyli jak uniknąć przez 40 km trasy zgagi, kolki, odwodnienia i innych sensacji – Kasia Biłous, ZabieganyDietetyk.pl, autorka książki “Dieta i Trening.”

15:00 Jak unikać kontuzji?  czyli co najczęściej szwankuje w narządzie ruchu po 40-ym kilometrze – Dr Paweł Adamczyk, lekarz ortopeda-traumatolog  z CM Gamma

16:00 Jak biegać bez bólu? czyli jak sobie radzić z bólem, napięciami i kontuzjami na 40 km trasy – Dominik Omiotek, fizjoterapeuta z Blfizjoterapia

17:00 Jak biegać dalej? czyli o dystansach ultra – powyżej 40 km – Viola Domaradzka i Robert Zakrzewski, wegańscy biegacze, współautorzy książki: „Ultra. Dobiegniesz dalej niż myślisz.”

Udział we wszystkich wykładach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy zarówno początkujących, jak również tych bardziej zaawansowanych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger