fbpx

5 tygodni do półmaratonu – to musisz wiedzieć! Transmisja live

Autor: Jakub Karasek • 20.02.2019

5-tygodni

Czas do 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego biegnie coraz szybciej. Zawody odbędą się za nieco ponad 5 tygodni, co oznacza, że wielu zawodników wchodzi już na ostatnią prostą przygotowań. Zapraszamy na kolejna transmisję poświęconą przygotowaniom do największego polskiego półmaratonu.

Trenować na pełnych obrotach czy zacząć już odpuszczać? A może jeszcze bardziej podkręcić śrubę? Czy 5 tygodni to wystarczająco dużo czasu by przygotować się do półmaratonu od zera? Czy w przypadku przeziębienia lub drobnych urazów przerywać treningi czy mimo wszystko wierzyć, że uda się rozbiegać? W głowie biegaczy planujących start w 14. PZU Półmaratonie Warszawskim może kłębić się wiele pytań. Nic dziwnego, wraz ze zbliżaniem się daty biegu rośnie również poziom stresu i niepewność, które rodzą różnorodne pytania i wątpliwości.

Jednak nie musisz pozostawać sam na sam ze swoimi myślami. Już dziś o godzinie 20 na fanpage’u Fundacji Maraton Warszawski odbędzie się kolejna transmisja treningowa na żywo z udziałem ekspertów portalu magazynbieganie.pl. Nasi redaktorzy Marcin Nagórek i Jakub Karasek opowiedzą o przygotowaniach do biegu na nieco ponad 5 tygodni przed startem, a także odpowiedzą na nurtujące Was pytania. Tradycyjnie, będziecie mieli możliwość zadawania swoich pytań w komentarzach do transmisji, więc zapisujcie co tylko przyjdzie Wam do głowy i nie wahajcie się pytać. Wszak kto pyta, ten bije życiówki!

Zapraszamy na fanpage Fundacji Maraton Warszawski dziś od godz. 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger