fbpx

5150 Warsaw Triathlon – pierwsza impreza WTC w stolicy!

5150

Zakochani w triathlonie mieszkańcy stolicy wreszcie będą mieli okazję wystartować w zawodach bez wyjeżdżania poza granice miasta. 12 czerwca 2016 roku odbędzie się pierwsza edycja 5150 Warsaw Triathlon – imprezy pod szyldem World Triathlon Corporation.

Organizatorem zawodów jest agencja Sport Evolution, której sztandarowym projektem jest pierwszy w Polsce triathlon z cyklu IRONMAN 70.3 – Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Impreza nad morzem odbywa się od 3 lat i każda kolejna edycja przynosi nowe, niespodziewane wrażenia. Ze względu na moc atrakcji zapewnianych zawodnikom i kibicom oraz organizację dopiętą na ostatni guzik, można spodziewać się ogromnego zainteresowania nową imprezą już od rozpoczęcia rejestracji. Będzie to pierwszy oficjalny triathlon odbywający się w granicach miasta stołecznego Warszawy.

Seria 5150 odbywa się pod szyldem World Triathlon Corporation od 2011 roku jako impreza na dystansie olimpijskim bez draftingu. Zawody na warszawskich trasach mogą być doskonałą okazją do rozpoczęcia przygody z triathlonem, a także pierwszą w Polsce możliwością do sprawdzenia się na dystansie sygnowanym przez korporację IRONMAN.

Więcej informacji znajduje się na fanpage’u imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger