fbpx

ADIDAS CELEBRUJE TECHNOLOGIĘ BOOST I PREZENTUJE ULTRABOOST 19 W NOWEJ KOLORYSTYCE

Autor: Materiał PR • 18.07.2019
mat. prasowe

mat. prasowe

Tego lata społeczność biegowa na całym świecie świętuje wpływ technologii Boost na kulturę sportową. Z tej okazji 18 lipca adidas prezentuje najnowszą kolorystykę Ultraboost 19, innowacyjnego buta, którego zrewolucjonizowana sylwetka, inspirowana jest nową erą biegania i fitnessu.

Od czasu premiery technologii Boost w 2013 roku, adidas stale opracowuje nowe standardy komfortu i wyznacza trendy w designie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sportowców z wielu dziedzin.

Sam Handy, VP Design, adidas Running, powiedział, “Boost to nasza unikalna technologia wykorzystana w podeszwie środkowej, która zapewnia najlepszy komfort w każdych warunkach. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem tego materiału w celu wykreowania różnorodnych wrażeń amortyzujących dla wszystkich typów biegaczy. W Ultraboost 19 dodaliśmy 20% więcej Boosta, dając biegaczom jeszcze większy zwrot energii na każdym kroku oraz poczucie pewności, że z technologią Boost mogą wszystko.”

Projektanci i specjaliści do spraw technologii wspólnie z tysiącami biegaczy z całego świata opracowali zupełnie nowe podejście do buta biegowego. Wspólnie uprościli konstrukcję oryginalnego adidas Ultraboost z 17 do jedynie 4 elementów, tworząc lżejszą i odnowioną sylwetkę zapewniającą większy zwrot energii w celu uzyskania nowych doświadczeń biegowych. Zalety produktu to:

  • zoptymalizowana podeszwa środkowa posiadająca 20% więcej Boost i zapewniająca więcej energii przy każdym kroku.
  • konstrukcja Torsion Spring, zapewnia jeszcze większą stabilizację podczas

lądowania i dodaje przyśpieszenia przy wybiciu.

  • stabilizator pięty 3D Heel Frame przytrzymuje stopę podczas uderzenia, zapewniając zwiększone wsparcie i stabilność dla pewniejszego biegu.
  • Pionierska, jednoczęściową cholewka Primeknit 360 otacza stopę dla większego wsparcia i poczucia lekkości.

Boost nadal pozostaje jedną z najbardziej przyszłościowych innowacji produktowych wykorzystywanych w produktach marki adidas. Każdy powinien wypróbować Boosta na własnych nogach i poczuć niezapomniany zwrot energii.

Dowiedz się więcej na adidas.com/feeltheboost i śledź wydarzenia na Instagramie i Facebooku..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger