fbpx

Czytelnia

ANKIETA: Biegaczu, czego oczekujesz od mediów?

REKLAMA ANKIETY media1

Chcemy lepiej trafiać w Wasze potrzeby jako miesięcznik Bieganie i magazynbieganie.pl. Przygotowaliśmy ankietę, która pozwoli nam dowiedzieć się więcej o Was, jak i Waszych gustach odnośnie biegowych mediów. Mamy dla Was garść nagród.

Zależy nam na tym by dowiedzieć się o Was więcej i na łamach miesięcznika Bieganie i magazynbieganie.pl móc celniej trafiać w Wasze potrzeby. Chcecie czytać więcej o treningu? Jakie dystanse na zawodach najbardziej Was interesują? Chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej o diecie albo nudzą Was testy sprzętu? Może po raz pierwszy trafiliście na MagazynBieganie.pl? Nigdy nie mieliście w rękach miesięcznika Bieganie?

Wypowiedzcie się. Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Na tych, którzy wezmą udział w ankiecie czekają nagrody. Mamy dla Was buty Adidas Supernova Glide 7 Boost, książki „Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin!” i „50 maratonów w 50 dni” oraz słuchawki Jabra Active.

Wyniki ankiety przeanalizujemy i opublikujemy na łamach magazynbieganie.pl. Weźmiemy Wasze uwagi pod rozwagę przy planowaniu kolejnych numerów Biegania. Nagrodzimy tych z Was, którzy szczerze i w sposób przemyślany odpowiedzą na pytanie zawarte w ankiecie: „O czym w tematyce biegowej chciałbyś czytać? Czego wg ciebie brakuje w polskiej prasie/Internecie?”. Nie oczekujemy, że podsuniecie nam w odpowiedzi pomysły na wielkie wynalazki, odpowiedzi mogą być banalne, jednak dobrze uzasadnione.

Na Wasze odpowiedzi konkursowe czekamy do 1 grudnia do godziny 23:59. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia.

 KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO FORMULARZA Z ANKIETĄ 

Co jest do wygrania?
1 x Adidas Supernova Glide 7 Boost
3 x Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin!
5 x 50 maratonów w 50 dni
3 x Jabra Active

ADIDAS GLIDE 7 BOOST

Regulamin Konkursu „Biegaczu, czego oczekujesz od mediów”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1.Organizatorem konkursu pod nazwą „Biegaczu, czego oczekujesz od mediów” (dalej zwany „Konkursem”) jest Fundacja Maraton Warszawski, z siedzibą w Warszawie, ul. Brylantowa 15, Stara Miłosna (dalej zwana: „Organizatorem”).
1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (zwanym dalej: „Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
1.3. Regulamin Konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora i na stronie internetowej: www.magazynbieganie.pl
1.4. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie pełnoletnia osoba, posiadająca obywatelstwo polskie, miejsce zamieszkania w Polsce oraz pełną zdolność do czynności prawnych.
1.5. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz inne osoby współpracujące przy organizacji Konkursu, jak również członkowie rodzin w/w pracowników i współpracowników.
1.6. Nagrodami dla laureatów Konkursu są:
1 x buty biegowe Adidas Supernova Glide 7 Boost
3 x książka „Kuchnia dla biegaczy. Siła z roślin!”
5 x książka „50 maratonów w 50 dni”
3 x słuchawki sportowe Jabra Active.

2. ZAŁOŻENIA KONKURSU

2.1. Konkurs będzie przeprowadzony na magazynbieganie.pl, za pomocą ankiety stworzonej przez redakcję magazynbieganie.pl.
2.2. Konkurs trwa od 5 listopada do 1 grudnia.

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU

3.1. Konkurs polega na wypełnieniu ankiety dotyczącej czytelników biegowych mediów i szerszym odpowiedzeniu na pytanie: „O czym w tematyce biegowej chciałbyś czytać? Czego wg ciebie brakuje w polskiej prasie/Internecie?”.
3.2. Jury złożone z członków redakcji wybierze najciekawsze wypowiedzi do 6 grudnia.
3.3. Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
3.4. Organizator oświadcza, że dane osobowe uczestnika w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu będą przetwarzane przez Fundację Maraton Warszawski.
3.5. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.
3.6 Uczestnik oświadcza, że odpowiedź określona w ust. 3 powyżej będzie jego autorstwa i zezwala Organizatorowi na korzystanie z niej bez ograniczeń czasowych i terytorialnych na wszystkich polach eksploatacji wymienionych w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

4. PRZYZNAWANIE NAGRÓD

4.1. Laureaci wyłonieni zostaną w wyniku realizacji procedury opisanej w punkcie 3. do dnia 6 grudnia 2015 roku.
4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej do dnia 6 grudnia 2015 roku poprzez wysłanie informacji o wygranej i sposobie dostarczenia nagrody na prywatną skrzynkę e-mail.
4.3. W przypadku niedostarczenia danych adresowych przez laureata w terminie 14 dni od dnia poinformowania o wygranej, prawo do nagrody wygasa.
4.4. Organizator zastrzega, że nagrody nie podlegają zamianie ani wymianie na gotówkę.
4.5. W przypadku, gdy po zakończeniu konkursu okaże się, że liczba uczestników jest mniejsza od ilości przewidzianych nagród, nagrody nie zostaną przyznane, a konkurs zostanie unieważniony.

5. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

5.1. Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie 14 dni od dnia zakończenia Konkursu na adres Organizatora.
5.2. Reklamację należy wysłać listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Decyduje data stempla pocztowego.
5.3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres i numer telefonu, jak również dokładny opis i uzasadnienie reklamacji.
5.4. Reklamacje zgłoszone po upływie terminu wskazanego w pkt 5.1 nie będą rozpatrywane.
5.5. Reklamacje rozpatrywane będą przez Komisję Reklamacyjną (zwaną dalej „Komisja”) powołaną przez Organizatora.
5.6. Komisja rozpatrywać będzie reklamacje uczestników na podstawie niniejszego Regulaminu.
5.7. Komisja rozpatrzy reklamacje w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia.
5.8. Osoba zgłaszająca reklamację otrzyma decyzję Komisji na piśmie na adres podany przez składającego reklamację.
5.9. Decyzja Komisji w przedmiocie rozpatrzenia reklamacji jest ostateczna.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

6.1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
– niedoręczenie Uczestnikowi nagrody spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem.
– świadczone przez Pocztę Polską i firmy kurierskie usługi pocztowe.
6.2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.

Chcesz być zawsze na bieżąco? Polub nas na Facebooku. Codzienną dawkę motywacji znajdziesz także na naszym Instagramie!
Zachęcamy także do słuchania naszego podcastowego cyklu „Czy tu się biega?”.

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

Co organizatorzy imprez biegowych mogą zaproponować biegaczom A.D. 2024? Czy można zorganizować profesjonalną imprezę biegową bez wizji i strategii? Jak zachęcić do biegania i startowania kobiety i jak wychowywać do sportu młode pokolenie? Na te […]

Profesjonalizacja imprez biegowych głównym celem organizatorów, uczestników X Konferencji Biegowej w Poznaniu

adidas ogłosił rozpoczęcie ośmioletniej współpracy sponsorskiej z Polskim Komitetem Paralimpijskim. Z tej okazji, na sześć miesięcy przed rozpoczęciem Igrzysk w Paryżu, marka zaprezentowała spot z udziałem czwórki parasportowców – Kingi Dróżdż, Aleksandra Kossakowskiego, Katarzyny Kozikowskiej […]

Co definiuje sportowca? adidas sponsorem Polskiego Komitetu Paralimpijskiego

ASICS wprowadza na rynek dwa nowe modele z flagowej serii METASPEED – SKY PARIS i EDGE PARIS. Szybkie oraz lekkie buty z wkładką karbonową kumulują w sobie zaawansowane technologie, wspierając biegaczy w pogoni za osobistymi […]

ASICS wprowadza startówki METASPEED SKY PARIS i METASPEED EDGE PARIS. Bierzemy się za testy!

Już w piątek 1 marca w Glasgow ruszają Halowe Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce. Znamy już skład reprezentacji Polski na tę imprezę. Kogo z polskich sportowców stać w tym sezonie na włączenie się do walki o […]

Halowe Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce – w jakich konkurencjach mamy szanse medalowe?

18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski jest największym wiosennym wydarzeniem sportowym Polski. Głównemu biegowi towarzyszy New Balance Bieg na Piątkę. Impreza odbędzie się 24 marca w Warszawie, na liście startowej obu biegów jest już ponad 14 tysięcy […]

Medale 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę. Do końca lutego taniej!

Został już tylko niecały miesiąc do New Balance Biegu na Piątkę organizowanego przy okazji 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego. Jakie akcenty warto realizować w tych ostatnich tygodniach, by przygotować się na wymagania planowanego tempa biegu? New […]

Bieg na 5 kilometrów. Jak trenować w ostatnim miesiącu?

Zbliża się jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń biegowych w Polsce! Już tylko 2 miesiące dzielą nas od 28 kwietnia, kiedy to ulicami Łodzi zawładnie biegowe święto – DOZ Maraton Łódź i Mistrzostwa Polski na królewskim […]

DOZ Maraton Łódź za 2 miesiące! Bogate pakiety startowe, darmowe przejazdy kolejowe już czekają na uczestników. Zapisy trwają

Wszystkie tegoroczne imprezy cyklu #RUNGDN składać się będą z biegu na dystansie 5 kilometrów, zawodów nordic walking oraz biegów dziecięcych i młodzieżowych. Podobnie jak w roku poprzednim, biegacze powalczą nie tylko o nagrody za miejsce na podium poszczególnych […]

Zaplanuj starty w cyklu #RUNGDN w 2024 roku. Otwarta rejestracja