fbpx

Aplikacje ASICS FrontRunner są już otwarte!

asicsfrontrunnerteddymorellec-_a9_9558

Aplikacje ASICS FrontRunner są już otwarte i rekrutacja trwa do 3 marca.

Projekt, który rozpoczał się w roku 2010 r., dąży do tego , by poruszyć świat poprzez biegową pasję. Biegacze początkujący oraz topowi atleci tworzą wyjątkowy kolektyw promujący filozofię ASICS „W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch” (Anima Sana In Corpore Sano).Otwarta dla wszystkich, bez względu na wiek, kolor skóry czy wyznanie – społeczność ASICS FrontRunner ma członków w ponad 30 krajach, w tym od 2015 r. także w Polsce. Teraz po 9 latach od powstania, powiększy się jeszcze bardziej. Kolejnych 120 nowych członków, co sprawi, że grupa ta będzie liczyć juz ponad 700 biegaczy!

© Teddy Morellec / La Clef

Szwedzki triathlonistka Lisa Nordén, zdobywczyni srebrnego medalu Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku, jedna z wielu topowych sportowców w społeczności  powiedziała: „Naprawdę kocham to, że wszyscy mamy tę samą pasję do biegania. Możemy być na różnych poziomach, ale nasza miłość do ruchu jest taka sama. Inspirację czerpię z przynależności do zespołu ASICS FrontRunner.”

© Teddy Morellec / La Clef

Żeby lepiej zrozumieć czym jest projekt ASICS FrontRunner warto prześledzić wyzwanieCoast to Coast. Siedem członkiń zespołu ASICS FrontRunner, z siedmiu różnych krajów postanowiło podjąć wyzwanie przebiegnięcia w ciągu czterech dni, odległości 4 maratonów z wybrzeża Dubaju do Wybrzeża Omanu. Te 180 km idealnie przedstawia charakter społeczności ASICS FrontRunner. Już od 17 lutego można prześledzić tę przygodę. Film dokumentalny przedstawia z bliska każdy etap ekspedycji, od każdgeo bolącego odcisku, po wyczerpujące z energii piaszczyste wydmy.

copy-of-_mxr2368

Zastanawiając się nad przygodą, Reegan Akward, członek ASICS FrontRunner z RPA powiedział: „Dla mnie bieganie to sport zespołowy, nikt nie może zostać z tyłu sam. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. To duch zarówno biegania jak i ASICS w ogóle.”

Aplikacje ASICS FrontRunner są już otwarte i zostaną zamknięte 3 marca.

Aby złożyć wniosek, przejdź na stronę asics.com/frontrunner 

asicsfrontrunnerteddymorellec-_a9_9548

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger