fbpx

Bieg Chucków Norrisów pod patronatem… Chucka Norrisa!

Autor: Jakub Karasek • 23.01.2019
INVASION U.S.A. Chuck Norris, 1985, ©Cannon Films/courtesy Everett Collection

INVASION U.S.A. Chuck Norris, 1985, ©Cannon Films/courtesy Everett Collection

Wyobraźcie sobie zawody biegowe, w których wszyscy uczestnicy będą przebrani za Chucka Norrisa. A na mecie będzie witał ich nie kto inny, jak słynny Strażnik Teksasu we własnej osobie. Jeśli Wasza wyobraźnia nie jest w stanie tego ogarnąć, nie martwcie się, 4 maja 2019 r. w Teksasie naprawdę odbędzie się taki bieg!

Podobno Chuck Norris jest w stanie przez 5 km przebiec maraton. Ponoć przebiegł też wszystkie kilometry. Jego biegowa kadencja wynosi 6 lat. Nie ma także tętna spoczynkowego, bo Chuck zawsze czuwa. Zresztą, jego serce i tak nie bije, bo mogłoby kogoś uderzyć. Jest też jedynym biegaczem, który nie ma odnotowanego żadnego treningu w żadnym systemie rejestrującym, bo GPS nie jest w stanie go namierzyć. Pewnie i tak wszystkie treningi zapisuje w chmurze. Dosłownie.

Dowcipy, nawet te biegowe, o Chucku Norrisie jeszcze długo moglibyśmy mnożyć i wymyślać nowe. Tym razem mamy jednak dla Was coś na serio.

W sobotę 4 maja w Teksasie odbędzie się niezwykły i zapewne rekordowy bieg: CForce Chuck Norris 5K. Będzie to próba bicia rekordu Guinnessa w zgromadzeniu w jednym miejscu największej liczby ludzi przebranych za Chucka Norrisa. Swoją drogą, ciekawe, jaki jest obecny rekord?

Na mecie na uczestników będzie czekał Chuck Norris we własnej osobie i będzie przybijał finiszerom piątki. Albo wybijał piątki. W zasadzie w tym przypadku jedno może wynikać z drugiego. Tak czy siak, naprawdę to sam Chuck Norris jest twarzą tego eventu, pokazując, że ma naprawdę duży dystans do siebie. Ni mniej, ni więcej, jak 5 kilometrów.

Konkurs na najlepszego Norrisa

W ramach imprezy odbędzie się konkurs na najlepsze męskie, damskie i dziecięce przebranie za Chucka Norrisa. A ci uczestnicy, którzy będą bali się podjąć takiego wyzwania, w pakiecie startowym otrzymają odpowiednio stylizowaną koszulkę, sztuczną brodę i charakterystyczny pas z klamrą. Jest nawet możliwość wykupienia pakietu VIP, który obejmuje… śniadanie z Chuckiem Norrisem!

Wszystkie dochody z organizacji imprezy zostaną przekazane na cele charytatywne. Beneficjentami będą: organizacja non-profit Kickstart Kids założona przez Chucka i Genę Norris, promująca karate wśród uczniów teksańskich szkół oraz Mercy Project – organizacja, której celem jest walka z niewolnictwem wśród dzieci w Ghanie.

Rejestracja na bieg CForce Chuck Norris 5K jest możliwa pod linkiem: www.chucknorris5k.com. Do udziału w imprezie zachęca sam główny bohater:

Oczywiście bez względu na to, ile osób 4 maja pojawi się na starcie tego wyjątkowego biegu, nawet jeśli ustanowią wspomniany rekord, Chuck Norris i tak będzie w stanie pobić go samodzielnie. Wszak jest ekspertem w sztukach walki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger