fbpx

Biegacze z całego świata wraz z marką adidas zmieniają rzeczywistość. Poznajcie Recode Running!

Autor: admin • 18.02.2019

ultra boost

Recode Running jest nowym trendem, który rewolucjonizuje podejście do sportu. Przyświeca mu stworzona przez adidas najnowsza wersja jednego z najlepszych na świecie butów biegowych – Ultraboost 19.

Recode Running to lifestylowa propozycja zarówno dla dla tych, którzy biegają od dawna, jak i tych, którzy nigdy do biegania nie potrafili się przekonać. Nowy trend przenosi uwagę z kilometrów, czasów i wyników na samo doświadczenie towarzyszące biegaczowi, a cel wcale nie kończy się na mecie.

Bieganie stało się bardziej demokratyczne i kreatywne. New Runnerzy to ludzie, którzy swoim bieganiem chcą lepiej poznać otaczający ich świat, a nawet go zmieniać. Biegają w nietypowych częściach miasta, nietuzinkowych lokalizacjach albo w szczytnym celu, np. przy okazji zbierając śmieci. Zamiast zawodów wybierają gry miejskie, a rywalizację zmieniają w zabawę. Nowy ULTRABOOST powstał właśnie dla nich.

ULTRABOOST 19 został stworzony w oparciu o szeroki feedback społeczności profesjonalnych runnerów, designerów i projektantów. Dzięki takiej współpracy, uzyskano model zapewniający większy niż kiedykolwiek zwrot energii, którą można teraz przeznaczyć na pobudzenie własnej fantazji w bieganiu. Wszystko zostało zamknięte w haśle kampanii – Rethought, Recoded, Reboosted.

Kampania Recode Running to zaproszenie skierowane do wszystkich, by wspólnie wyzwolili kreatywność i zrewolucjonizowali kulturę biegania. Pokazuje, że jak każdy sport, bieganie wciąż ewoluuje dzięki inspirującym ludziom! – podsumowuje projekt Phillip Schapitz, Director Communications w adidas Running.

Niebawem na rynku pojawi się kolejna wersja kolorystyczna ULTRABOOST 19 – Inline, która będzie dostępna na: www.adidas.pl/running_ultraboost. Z tej okazji adidas planuje szereg aktywności w Warszawie, skupionych wokół New Running jako rewolucyjnego zwrotu w kulturze biegania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger