fbpx

Charytatywny duathlon k/Nidzicy – SAE Duatlon Kamionka 2016

sae

9 kwietnia 2016 roku w Kamionce niedaleko Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie) odbędzie się duathlon, z którego cały dochód zostanie przekazany na cele statutowe organizacji pożytku publicznego, jaką jest Nidzicki Fundusz Lokalny.

Zawodnicy zmierzą się na dystansach 3 km biegu, 30 km jazdy na rowerze i 6 km biegu. Trasa biegowa zostanie wyznaczona na drodze szutrowej na trasie Kamionka – Pawliki – Ważyny – Pawliki – Kamionka, trasa rowerowa na trasie asfaltowej Ważyny – Szymany – Zaborowo – Zalesie – Niedanowo – Zakrzewo – Sarnowo – Zakrzewo – Niedanowo – Zalesie – Zaborowo – Szymany – Ważyny.

Wszyscy zawodnicy na mecie otrzymają pamiątkowe medale, a najszybsi dodatkowo nagrody ufundowane przez sponsora imprezy, firmę SAE, która od lat wspiera polski triathlon.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo (mkon@cso.pl) do 20 marca lub do osiągnięcia limitu 100 osób. Opłatę startową w wysokości 100 złotych należy przelać na konto Nidzickiego Funduszu Lokalnego:
Nidzicki Fundusz Lokalny
Kamionka 7, 13 – 100 Nidzica
Bank Spółdzielczy w Nidzicy
Nr konta: 91 8834 0009 2001 0000 5005 0001
z dopiskiem “opłata startowa SAE Duatlon Kamionka 2016 – darowizna na cele statutowe, imię i nazwisko Uczestnika

To jedyna impreza multisportowa w Polsce, z której cały dochód z opłaty startowej przekazywany jest na cele charytatywne! Poprzednie edycje imprezy cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na ciekawą formułę zawodów, lecz także ze względu na wyjątkową atmosferę panującą wsród zawodników i kibiców.

Więcej informacji i szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger