Co robić w ostatnich dniach przed startem w 13. PZU Półmaratonie Warszawskim? Podcast „Półmaraton Last Minute”

Autor: Jakub Karasek • 21.03.2018

podcast

Jaki mocny trening wykonać jako ostatni przed startem w półmaratonie? Co robić w dniach poprzedzających bieg? W jaki sposób najlepiej pokonać trasę 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego? Jeśli zadajecie sobie takie i podobne pytania, koniecznie obejrzyjcie podcast z akcji treningowej magazynbieganie.pl.

13. PZU Półmaraton Warszawski już za pasem. Ostatnie dni przed startem, do którego przygotowywaliśmy się przez kilka miesięcy to rosnące napięcie, niepewność i stres. W głowach wielu biegaczy pojawiają się pytania o formę, wątpliwości, czy w tygodniu przedstartowym można jeszcze coś poprawić i jak spędzić te ostatnie dni przed docelowym biegiem. Właśnie z myślą o tych uczestnikach warszawskiej połówki nasza redakcja we współpracy z Fundacją Maraton Warszawski zorganizowały podcast, w którym razem z Marcinem Nagórkiem opowiadaliśmy m.in. o:

– trasie 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego
– taktyce na bieg
– jakie treningi wykonać w tygodniu przedstartowym
– diecie w ostatnich dniach oraz w dniu startu
– co zrobić, jeśli w ostatnich dniach dopadła nas choroba
– jak ubrać się na bieg

Jeśli poszukujecie informacji o tym, co robić w ostatnich dniach przed startem oraz jak zachować się na trasie 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego – zachęcamy do obejrzenia zapisu podcastu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger