fbpx

Sprzęt > Akcesoria > Sprzęt > Aplikacje > Sprzęt

Delphin – wyjątkowy odtwarzacz muzyczny

dolphin

Fot. Delphin

Odtwarzacze mp3 zostały niemal kompletnie wyparte przez telefony. Delphin to urządzenie, które jest czymś pomiędzy smartphone a odtwarzaczem mp3.

delphin

Fot. Delphin

Delphin, to niewielkie urządzenie przeznaczone dla biegaczy i pływaków. Sprzęt jest oczywiście wodoszczelny i naprawdę można go używać, gdy jest mokro, co stanowi dużą przewagę nad smartfonami.

Delphin posiada moduł wi-fi, dzięki czemu może połączyć się z komputerem. Oczywiście to nic nadzwyczajnego, jednak ten sprzęt posiada aplikacje, których próżno szukać w klasycznych odtwarzaczach mp3. Do dyspozycji mamy np:

  • Spotify
  • Pandora
  • Audible
  • Google Music
  • SoundCloud
  • Netflix
  • Podcast and Radio Addict

Dzięki temu możemy zsynchronizować listy utworów i słuchać tego samego, co na telefonie czy komputerze. Ponieważ urządzenie nie posiada modułu GSM, niektóre aplikacje trzeba mieć wykupione w wersji premium, aby można było z nich korzystać bez internetu. Odtwarzacz posiada moduł bluetooth, dzięki czemu można używać słuchawek bezprzewodowych. Klasyczne słuchawki na kablu też są obsługiwane.

dolphin2

Fot. Delphin

Urządzenie posiada dotykowy, kolorowy wyświetlacz, ale także dedykowane, gumowane przyciski, które ułatwiają obsługę. Do “delfinka” można jednak podłączyć klawiaturę na bluetooth. Bateria wytrzymuje do 4 godzin, ale można bez kłopotu w razie czego podłączyć powerbank. Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach: 8 oraz 16 Gb. Niestety cena nie jest niska i zaczyna się od 199$.

mm
Jarosław Sekuła

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

WIELKI TEST BUTÓW DO BIEGANIA – dla biegaczy o wyższej wadze

Biegowy plan odchudzający poziomu 2 – dla biegaczy o poziomie zaawansowania pozwalającym na 30-40 minut biegu. Jest oparty o interwały.

Plan odchudzający, odchudzanie poziom 2

Wilson Kipsang - zwycięzca London Maraton 2012. Fot. PAP

Były rekordzista świata jest w nie lada tarapatach. Nie dość, że oficjalnie został zdyskwalifikowany na 4 lata za naruszenie przepisów antydopingowych, to jeszcze może mu grozić odsiadka… Wilson Kipsang to jeden z bardziej utytułowanych maratończyków […]

Wilson Kipsang zdyskwalifikowany na 4 lata! Czy pójdzie siedzieć?

W biegowym świecie mówiło się już o tym od kilku tygodni, choć wciąż pojawiały się wątpliwości. Obecnie wszystko wskazuje na to, że wkrótce Caster Semenya będzie miała dziecko. A niektórzy twierdzą, że już je ma! […]

Caster Semenya będzie mamą? A może już nią jest?

Polski Związek Lekkiej Atletyki wyprodukował kompletnie absurdalne zalecenia sanitarne, dotyczące rozgrywania zawodów na stadionie.

Koronawirus. Dzięki PZLA nie zarazimy się na stadionie!

Najwięksi organizatorzy masowych imprez sportowych w Polsce łączą siły i przedstawiają rządowi gotowy plan stopniowego odmrożenia sektora. Powstaje także Polskie Stowarzyszenie Organizatorów Imprez Sportowych i Rekreacyjnych, mające na celu reprezentację całego środowiska i rozwój branży w przyszłości.

Co z imprezami biegowymi? Organizatorzy przemówili jednym głosem

Systematycznie trenując głównie zależy nam na tym, żeby biegać coraz szybciej i jak najdłużej móc wytrzymać w zakładanym tempie. Jednak często w dążeniu do tego celu popełniamy wiele błędów. Przez to szybko możemy nabawić się […]

Metoda POSE – na czym polega?

Już niebawem, bo 11 lipca rusza M LIGA CROSS RUN! A wszystko to w południowo-wschodnich okolicach Warszawy w rejonie Otwocka, Józefowa i Wiązowny. Kilka kilometrów od miejskiego zgiełku na biegaczy czekać bedą malownicze ścieżki w […]

Rusza M Liga Cross Run! Pierwszy bieg już 11 lipca