fbpx

Dla wielbicieli CrossFitu: REEBOK NANO 7

Autor: admin • 10.01.2017

Nano7

Warszawa, 5 stycznia 2017 r. – tego dnia Reebok wprowadził na rynek nowe buty treningowe z serii Reebok CrossFit Nano 7. Nowy but treningowy linii Nano precyzyjnie współgra z sylwetką sportowca i doskonale dopasowuje się do jego ruchów. Powinien spodobać się każdemu biegaczowi, który dba o uzupełniający trening ogólnorozwojowy.

Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zastosowana w nich technologia NANOWEAVE sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbardziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze Nano.

Dodatkowo udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocnienie pięty zaś gwarantuje pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu podczas treningu. A wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów.

Po raz pierwszy w historii serii Nano, premierowe obuwie będzie dostępne dla wszystkich fanów fitnessu już w styczniu. Oznacza to, że będą oni mogli cieszyć się wysmakowanym wzornictwem butów oraz jego dynamiką i dopasowaniem podczas Reebok CrossFit Games Open 2017. Co więcej, dzięki Nano 7 każdy miłośnik fitnessu będzie mógł cieszyć się każdą nanosekundą treningu w 2017.

„Reebok zawsze stara się dostarczać najlepsze produkty dla środowisk CrossFitu i fitnessu. Nieustająco rozwijamy i udoskonalamy tę najbardziej wszechstronną, treningową serię jaką jest Nano. Naszym celem jest także umożliwienie sportowcom poruszania się w jak najbardziej naturalny i płynny sposób.” – przyznaje Eliza Godzimirska, Brand Activation Manager Reebok Poland.

Podobnie jak w poprzednich edycjach Nano, także tym razem Reebok postawił na odświeżenie i unowocześnienie linii. Obok technologii NANOWEAVE model Nano 7 cechują także: Wyrafinowane, anatomiczne dopasowanie – wzmocniona podstawa stopy gwarantuje moc, stabilność i dynamikę ruchu,

Udoskonalona warstwa RopePro – zapewnia jeszcze większą trwałość i ochronę buta, a wykorzystanie nowoczesnego, gumowego tworzywa pozwala na utrzymanie wysokiej przyczepności i wytrzymałości podeszwy środkowej,

Amortyzacja i pochłanianie wstrząsów dzięki wkładce Ortholite – umożliwia większą płynność ruchów podczas treningu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger