fbpx

Grudniowy numer BIEGANIA już w sprzedaży!

Autor: admin • 05.12.2018

magazyn bieganie

106 stron, 31 artykułów, 15 modeli przetestowanych butów, 21 propozycji na gwiazdkowe prezenty i wielka porcja biegowej wiedzy oraz motywacji – tak w skrócie przedstawia się grudniowy numer BIEGANIA. Numer szczególny, bo ostatni wydany w wersji papierowej.

Już od stycznia 2019 magazyn BIEGANIE zmieni swój cykl wydawniczy z miesięcznego na tygodniowy. Ponadto będzie on dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej. Pędźcie zatem do kiosków po ostatni, papierowy numer BIEGANIA! Znajdziecie tam m. in. wywiad z Marcinem Świercem, artykuł o treningu HIIT, tekst o tym, na jakie kontuzje szczególnie jesteśmy narażeni w sezonie zimowym. Fani triathlonu także nie będą zawiedzeni. Redakcja przygotowała bowiem dla czytelników szereg ciekawych tekstów dotyczących sprzętu i treningu do tri. Nie zabrakło również podsumowań i refleksji Maćka Żywka.

To jednak nie wszystko. Grudniowy numer przygotowaliśmy również w wersji cyfrowej. Można go pobrać w aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne, działające w systemach Android oraz iOS.

Aplikację “Magazyn BIEGANIE” możesz pobrać już teraz przez App Store lub Google Play.

google_play_icon-148x55

app-store-1

W aplikacji znajdziesz również archiwalne numery BIEGANIA oraz jego darmowe wydanie specjalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger