fbpx

I Rodzinny Piknik Biegowy w Czosnowie – 1 września

Autor: Tomasz Pojawa • 12.08.2013

Półmetek biegowych wakacji za nami, więc warto już pomyśleć w jaki sposób ładnie je zakończyć. Na finisz ciepłego sezonu polecamy Piknik Biegowy w Czosnowie. 1 września – w ostatni dzień wakacji – można pościgać się rodzinnie i indywidualnie na jednym, lub kilku wybranych dystansach (z 10 km pętlą w otulinie Kampinosu włącznie).

I Piknik Rodzinny Czosnow

Piknik biegowy powstał z myślą nie tylko o najmłodszych biegaczach, ale również o całych biegających rodzinach. Celem jest nakłonienie dzieci, jak i ich opiekunów do zdrowego stylu życia i uprawiania sportu jako takiego. Sposób – oczywiście zawody biegowe.

Początek imprezy to dystanse dostosowane do możliwości biegaczy: 200, 400, 800, 1000 i 1500 m dla dzieci, następnie sztafeta rodzinna 3 x 1000m (wyjazd dla całej rodziny stanowi w tej konkurencji główną nagrodę) oraz I Mistrzostwa Tatusiów w biegu na 3000m z wesołymi przeszkodami (tu do wygrania samochód na weekend), a na koniec 10 km obrzeżami Parku Kampinoskiego.

Dodatkowe atrakcje w postaci pokazów karate oraz akcji Stop Pijanym Kierowcom mają umilić czas i kibicom i zawodnikom.

Ponieważ impreza odbędzie się 1 września, czyli w ostatni dzień wakacji, dla bojących się (i słusznie) korków w Łomiankach, jest możliwość DARMOWEGO przejazdu Kolejami Mazowieckimi  z Warszawy do Modlina, a stamtąd busem do miasteczka biegowego zlokalizowanego tuż koło trasy gdańskiej (Parking Intercarsu).

O dodatkowe atrakcje dla dzieci – podczas kiedy rodzice będą biegali – dbać będzie położone tuż obok miasteczka przedszkole oraz dodatkowi animatorzy.

Szczegóły i zapisy: www.biegidladzieci.pl

Termin: 1 września 2013r.

Miejsce: Czosnów, k/Warszawy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger