fbpx

II Charytatywny Bieg Przebierańców Jeff’s Banana Run

Autor: Jakub Karasek • 10.05.2016

Jeff's Banana Run_grafika_1

14 maja na Polu Mokotowskim odbędzie się 2. edycja Jeff’s Banana Run

Już w najbliższą sobotę 14 maja, w Warszawie odbędzie się impreza określana przez organizatorów mianem najzabawniejszego biegu sezonu. W ramach Jeff’s Banana Run na Polu Mokotowskim do rywalizacji i zabawy przystąpią biegacze-przebierańcy. Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji i zapraszają wszystkich miłośników aktywności fizycznej do wspólnej zabawy.

Minionek, triathlonista, rozbiegane winogrona, kufel piwa, Bazyliszek – to tylko wybrane przebrania, jakie pojawiły się podczas pierwszej odsłony tej kolorowej imprezy, która odbyła się jesienią 2015 r. Wszyscy uczestnicy gonili przebranego lidera wyścigu – banana. Również w zbliżającej się drugiej edycji biegu przebierańcy będą mogli pościgać się z Jeff’sowym bananem.

Jeff_banana_run

Jeff’s Banana Run to nie tylko bieganie i dobra zabawa, ale także wsparcie Fundacji Spartanie Dzieciom. Fot. Facebook.com/RestauracjaJeffs

Skąd właśnie taki pomysł na bieg? Jak przekonują organizatorzy, chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, ale także o wsparcie celu charytatywnego. Całość wpisowego jest bowiem przekazywana na cele statutowe Fundacji Spartanie Dzieciom.

Sport to nie tylko rywalizacja, wyniki i restrykcyjna dieta. To przede wszystkim radość z ruchu i aktywnego spędzania czasu. W biegu przebierańców Jeff’s Banana Run, radość jest tym większa, że całość wpisowego przeznaczona jest na cele statutowe Fundacji Spartanie Dzieciom. Aby wziąć udział w naszym biegu, wystarczy, że lubisz aktywność fizyczną i na start przybędziesz w przebraniu.

14 maja to idealny czas na świętowanie sezonu biegowego z przymrużeniem oka. W interesującym przebraniu, z dobrym humorem, przyjaciółmi, rodziną i bez zbędnego stresu, że liczy się wyłącznie wynik. Wystarczy szalony strój, dobry nastrój, odwaga i szczodry gest dla najbardziej potrzebujących, czyli podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom.

Na przebranych biegaczy czekają dwie trasy do wyboru: 2,8 km oraz 5,6 km. Uczestnicy ruszą ze startu wspólnego. Przed nimi pobiegnie lider – banan. Organizatorzy przewidują również inne atrakcje. Jedna z nich może zainteresować nawet osoby, które nie przepadają za bieganiem – w miasteczku biegowym odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w jedzeniu Hot-Dogów.

Czego można spodziewać się po tej imprezie? O tym możecie przekonać się na poniższych filmach:

Najważniejsze informacje:

Data i start: 14.05.2016, 11:00 (Biuro Zawodów czynne od 8:00)
Dystans: 2,8 km oraz 5,8 km
Opłata startowa: 30 zł
Start i Meta: Przed Restauracją Jeff’s na Polu Mokotowskim

Link do rejestracji 

Więcej informacji: facebook.com 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger