fbpx

III Bieg Walentynkowy. Dąbrowa Górnicza, 9 lutego.

Walentynki w biegu? Dlaczego nie! Mają Włosi swój Romeo i Julia Półmaraton w Weronie (16 lutego 2014), a Dąbrowa Górnicza ma Bieg Walentynkowy. 9 lutego odbędzie się trzecia edycja biegu.

Trasa biegu liczy 6 km i wiedzie ścieżkami i alejkami Parku Zielona nad jeziorem Pogoria III w Dąbrowie Górniczej 2014. Biegowi towarzyszy również konkurencja nordic walking. Zarówno w konkurencji biegowej, jak i nordic walking, klasyfikacja będzie prowadzona w kategorii indywidualnej oraz kategorii par. Warunkiem sklasyfikowania w kategorii par jest pokonanie całego dystansu w parze składającej się z kobiety i mężczyzny, przy czym od startu do mety zawodnicy muszą być przewiązani tasiemką.

Pierwsze trzy miejsca w kategorii indywidualnej kobiet oraz mężczyzn, zarówno w konkurencji biegowej, jak i nordic walking, zostaną uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Natomiast zwycięzcy biegu i zawodów nordic walking w kategorii par do szóstego miejsca włącznie otrzymają puchary oraz nagrody ufundowane przez sponsorów. Ponadto specjalnie powołana komisja wyłoni spośród uczestników dziesięć najciekawszych przebrań walentynkowych, których autorzy zostaną nagrodzeni wartościowymi nagrodami rzeczowymi.

Na mecie będzie czekał na zawodników pamiątkowy medal oraz poczęstunek i gorąca herbata.

Wpisowe ‒ 30 zł od osoby za bieg oraz nordic walking w kategorii indywidualnej, 40 zł – od pary. Z opłaty zwolnione są pary, których łączny wiek przekracza 120 lat.

Zgłoszenia zostały już zamknięte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger