fbpx

Itaka IRONKIDS w ramach Herbalife Ironman 70.3 Gdynia

 

(c) Wszystkie prawa zastrzeżone, fot: www.sportografia.pl www.sportevolution.pl

Największa impreza triathlonowa w Polsce – Herbalife Ironman 70.3 Gdynia – zbliża się wielkimi krokami. Do startu pozostało zaledwie 45 dni. Być może to ostatni dzwonek na to, aby zacząć namawiać do startu resztę członków swojej rodziny, w tym także najmłodszych. 5 sierpnia 2016, dzień przed głównym startem, odbędzie się rywalizacja dzieci i młodzieży w ramach Itaka IRONKIDS.

Jeśli jesteście dumnymi rodzicami hiperaktywnych dzieciaków i wybieracie się do Gdyni, aby wystartować na dystansie sprinterskim lub Ironman 70.3, będziecie mogli poczuć także radość kibicowania najmłodszym. Itaka IRONKIDS to jedna z imprez towarzyszących imprezie Herbalife Ironman 70.3 Gdynia, przeznaczona dla młodych adeptów sportu w wieku 8-15 lat (do dnia 16. urodzin). W zależności od kategorii wiekowej, zawodnicy będą mieli do pokonania 100, 200 lub 400 metrów w wodzie i 500, 1000 lub 2000 metrów biegiem.

Ironkids

Fot. materiały organizatora

– Na aquathlon składają się dwie dyscypliny. Zawodnicy najpierw pływają, a następnie biegają. Nie ma więc roweru, jak w klasycznym triathlonie. Odcinki poszczególnych dyscyplin są dostosowane do wieku uczestników – mówi Piotr Netter, dyrektor sportowy Herbalife IRONMAN® 70.3 Gdynia. – Aquathlon to świetna forma wprowadzenia w triathlon. Podczas zawodów ITAKA IRONKIDS® będzie się liczyła przede wszystkim dobra zabawa. Chcemy, aby uczestnictwo w naszych zawodach było okazją do spędzenia wspaniałego weekendu w rodzinnej atmosferze – dodaje.

Spośród innych biegów dla dzieci, rozgrywanych w ramach imprez triathlonowych, konkurencje Itaka IRONKIDS wyróżniają atrakcyjne nagrody. W każdej z trzech kategorii wiekowych najszybszym zostaną rozdane vouchery o wartościach 2000, 1250 i 750 złotych, do zrealizowania w Biurze Podróży ITAKA. Jest więc okazja na wygranie atrakcyjnego wyjazdu na wakacje, a przede wszystkim na zaszczepienie w dziecku prawdziwej miłości do sportowej rywalizacji. O dopingu kibiców w Gdyni chodzą już bowiem legendy.

Regulamin konkurencji
Strona imprezy 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger