fbpx

Jak przygotować się do życiówki w półmaratonie? Transmisja live!

Autor: Jakub Karasek • 12.02.2019

live

Już dziś o godz. 20 na fanpage’u Fundacji Maraton Warszawski odbędzie się kolejna transmisja na żywo przed 14. PZU Półmaratonem Warszawskim. Tematem przewodnim będą przygotowania do ustanowienia rekordu życiowego na dystansie 21,0975 km.

Rekord życiowy w wiosennym półmaratonie? To marzenie wielu biegaczy. Jak wiadomo, marzeniom trzeba pomagać, zwłaszcza tym biegowym, dlatego bez odpowiedniego przygotowania należy porzucić nadzieje na dobry wynik. W kolejnej transmisji realizowanej przez naszą redakcję we współpracy z “Fundacją Maraton Warszawski”, głównym tematem będą właśnie przygotowania do ustanowienia życiówki na dystansie 21.0975 km.

Podczas dyskusji ekspertów portalu magazynbieganie.pl Marcina Nagórka i Jakuba Karaska nie zabraknie na pewno tematu specyficznych treningów półmaratońskich, planowania przygotowań w ostatnich tygodniach przed startem a także odpowiedniego nastawienia mentalnego, które może pomóc odnieść sukces. Transmisję na żywo będzie można oglądać na fanpage’u Fundacji Maraton Warszawski już dziś (wtorek 12 lutego 2019 r.) o godz. 20:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy do bycia z nami dziś wieczorem. A jeśli macie jakieś pytania, które chcecie zadać naszym ekspertom, możecie wysyłać je na adres redakcja@magazynbieganie.pl oraz zamieszczać w komentarzach na Facebook’u już w trakcie trwania transmisji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger