fbpx

Kalendarz imprez mistrzowskich w 2017 roku

suszek

Polski Związek Triathlonu ustalił daty i miejsca rozgrywania imprez mistrzowskich na 2017 rok.

W nadchodzącym sezonie Mistrzostwa Polski na dystansie sprinterskim po raz kolejny odbędą się w Suszu. 24 czerwca na Mistrzostwach Polski na dystansie sprinterskim będą ścigać się zawodowcy (senior, młodzieżowiec) oraz age-grouperzy. Podobnie jak w zeszłym roku, dzień później rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Sztafet na dystansie supersprinterskim. Organizatorem imprezy jest Gmina Susz.
Strona zawodów

Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim zorganizowane zostaną w trakcie finałowej imprezy cyklu Volvo Triathlon Series 12 sierpnia w Chodzieży. O mistrzowskie tytuły będą rywalizować seniorzy, młodzieżowcy oraz zawodnicy AG.
Strona zawodów

Mistrzostwa Polski na dystansie “połówki” – 113 km – 1,9 km pływania, 90 km na rowerze i 21,1 biegiem – rozegrają się 2 września w Malborku. Organizatorem imprezy jest Labosport.
Strona imprezy

Wcześniej, 20 sierpnia w Borównie, odbędą się Mistrzostwa Polski na “pełnym” dystansie 226 km. Zorganizuje je Towarzystwo Sportowe “Tri-Sport”.
Strona imprezy

Puchar Polski w triathlonie, podobnie jak w zeszłym sezonie, będzie rozgrywany w ramach cyklu Elemental Tri Series. Klasyfikacja obejmie juniorów młodszych, juniorów, młodzieżowców i seniorów. W sezonie 2017 imprezy odbędą się kolejno w Olsztynie (14 maja), Augustowie (11 czerwca), Blachowni (30 lipca) oraz Białymstoku (20 sierpnia).
Strona imprezy

Najwcześniejszą okazją do rywalizacji w gronie wyczynowców będzie cykl Grand Prix w Aquathlonie zimowym. Zawody z serii będą rozgrywane w Poznaniu (12 marca), Iławie (2 kwietnia) oraz w Rumi (30 kwietnia).
Strony organizatorów – Poznań, Rumia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger