fbpx

Navigatoria Adventure Race już 1-3 czerwca 2018. Zapisy trwają!

Autor: admin • 21.04.2018

Navigatoria Adventure Race

Navigatoria Adventure Race – prawdziwy rajd przygodowy, niezwykłe wyzwanie dla miłośników sportów ULTRA! W roku 2018 baza rajdu będzie zlokalizowana w pobliżu miejscowości Osie w województwie kujawsko-pomorskim.

Trasa zawodów jest wyznaczona na mapie w postaci punktów kontrolnych, więc poza mocną łydką i silnym udem potrzebny jest też sprawny umysł, myśl logistyczna i orientacja w terenie – praca w zespole także obowiązkowa!

Navigatoria Adventure Race

W przygotowaniu są dwie trasy dostosowane trudnością do różnego poziomu doświadczenia zawodników:

● Trasa MASTERS – jak sama nazwa wskazuje, stanowi wyzwanie dla tych którzy pierwsze kroki w tzw. Rajdach Przygodowych mają już za sobą. Dystans ok. 200 kilometrów uczestnicy pokonują na rowerach, pieszo, kajakiem i na rolkach. Limit czasu będzie wynosił około 36 godzin. Start w zespołach 4 lub 2 osobowych.

● Trasa SPEED – to szybki wyścig, ale także pełen wyzwań. Trasa o długości 80 kilometrów do pokonania rowerem pieszo i kajakiem. Limit czasu będzie wynosił około 16 godzin. Start w zespołach 2 osobowych. Dystans sprawia, że jest ona stworzona dla szerszego grona – zachęcamy nawet osoby, które nigdy nie startowały w zawodach o takiej formule.

img_1151

Na obu trasach rywalizację uatrakcyjnią zadania specjalne, między innymi zadanie o charakterze alpinistycznym (most linowy).

Formularz zgłoszeniowy, regulamin i inne niezbędne informacje na oficjalnej stronie zawodów: www.nar.navigatoria.pl.

navigatoria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger