fbpx

Nowości i zmiany na IRONMAN 70.3 Gdynia i 5150 Warsaw 2017

(c) Wszystkie prawa zastrzeżone, fot: www.sportografia.pl www.sportevolution.pl

[h6]Fot. materiały organizatora[/h6]

7 listopada w Warszawie odbyła się konferencja zapowiadająca przyszłoroczne imprezy sygnowane marką IRONMAN – 5150 Warsaw Triathlon i IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife.

Reportaż z oficjalnej prezentacji obydwu imprez można obejrzeć tutaj.

Rejestracja na przyszłoroczną imprezę 5150 Warsaw rozpoczęła się 9 listopada – zapisywać się można poprzez stronę organizatora.  Do 30 kwietnia 2017 opłata startowa wynosi 100 Euro.

Zawody odbędą się 11 czerwca 2017 roku i zostaną rozegrane w podobnej formule co w pierwszej edycji. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans olimpijski bez draftingu, tj. 1500m w wodzie, 40 km na rowerze i 10 km biegiem. Podobnie jak w tym roku, pierwsza strefa zmian będzie usytuowana nad Zalewem Zegrzyńskim, zaś druga w samym centrum Warszawy. Trasa biegowa wiedzie przez najpiękniejsze zakątki stolicy, między innymi przez Krakowskie Przedmieście i ulicę Karową.

Zapisy na IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife 2017 zostaną uruchomione 1 grudnia. Szczegóły można znaleźć na stronie organizatora. W przyszłym roku odbędzie się już kolejna edycja tej popularnej imprezy, dotychczas co roku ogłaszanej najlepszymi polskimi zawodami na długim dystansie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger