fbpx

Odtwarzacz mp3 dla aktywnych również w wodzie – ART AMP-01G [TEST]

Autor: admin • 14.04.2017
mat. producenta

mat. producenta

Lekki (raptem 18 g), poręczny, a do tego wodoodporny. Ale czy sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego biegacza lub triathlonisty? Sprawdziliśmy, jak odtwarzacz mp3 ART AMP-01G spisał się w praktyce.

Odtwarzacz “na sucho” nie robi najlepszego pierwszego wrażenia – dźwięk, który się z niego wydobywa, jest raczej średniej jakości, a wykonanie sprzętu pozostawia trochę do życzenia. Sytuacja zmienia się, gdy sprawdzamy jego możliwości w warunkach, które najbardziej nas interesują: w basenie. Odtwarzacz jest wodoodporny i wodoszczelny do głębokości 3 metrów, co oznacza, że bez obaw możemy zabrać go na pływalnię.

Muzyka, nawet przy użyciu dołączonych w opakowaniu słuchawek, które są raczej niskim modelem sprzętu, w wodzie brzmi zdecydowanie lepiej. Jednak jeśli jesteśmy wytrawnymi wielbicielami muzyki, od razu zaopatrzmy się w lepsze jakościowo słuchawki. Po ich podłączeniu, odtwarzacz dostaje jakby nowe życie.

Dzięki niewielkiej wadze i solidnemu klipsowi, odtwarzacz jest bardzo wygodny. Nietrudno steruje się jego funkcjami, choć wymaga to pewnej wprawy w wyczuciu poszczególnych przycisków, zwłaszcza gdy mamy go przy czepku.

mat. producenta

mat. producenta

Odtwarzacz AMP-01G jest stosunkowo tani w porównaniu do innych sprzętów tego typu (kosztuje ok. 130 zł), dzięki czemu można wybaczyć mu niektóre niedociągnięcia, takie jak kiepskie słuchawki.

O zdanie poprosiliśmy również testerkę – Paulinę Zaborowską – autorkę bloga Healthy Click:

Odtwarzacz jest niewielki i bardzo lekki, co jest szczególnie istotne podczas użytkowania w trakcie wysiłku fizycznego. Jego największym atutem jest wodoodporność, więc jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących uprawiać sporty wodne w towarzystwie ulubionej muzyki.

Posiada jedynie niezbędne opcje, przez co jest bardzo intuicyjny oraz prosty w obsłudze, a szybkie wgranie muzyki z komputera ułatwia wejście USB.

Odtwarzacz wyposażony jest w klips, dzięki któremu po przypięciu, jest praktycznie niewyczuwalny, również w basenie. W pierwszym momencie kontaktu z wodą bałam się, że coś zepsuję, że muzyki zapewne nie będzie słychać, ale myliłam się. Słuchawki podczas treningu nie wypadały z uszu, woda nie wlewała się do środka, a ja mogłam bez problemu śmigać i robić swoje baseny w towarzystwie ulubionych utworów. Więc jeśli jesteś fanem muzyki i nie potrafisz bez niej żyć podczas treningu to idealny sprzęt dla Ciebie.

Specyfikacja:

  • Pamięć wewnętrzna : 4GB
  • Formaty odtwarzanych plików audio: MP3: 8Kbps – 320Kbps; WMA: 5Kbps – 384Kbps
  • Interfejs: USB 2,0 – Jack 3.5mm
  • Słuchawki: Douszne – długość kabla 120cm
  • Zasilanie: Bateria wewnętrzna Litowo-Jonowa, 160mAh
  • Maksymalny czas pracy : do 10 godzin
  • Wymiary produktu: 60.5*33*22.5mm
[yop_poll id=”56″]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger