fbpx

Plan treningowy do Półmaratonu Warszawskiego: dla początkujących, na 1:45 i 1:30

Autor: admin • 30.12.2017

trening do półmaratonu

Startujesz w półmaratonie? Dobrze się składa. W ramach akcji treningowej do 13. Półmaratonu Warszawskiego, przyszykowaliśmy dla Ciebie bowiem trzy plany treningowe, które pozwolą Ci się solidnie przygotować do zawodów.

Plan dla debiutantów (i nie tylko)

Plan treningowy dla początkujących do 13. Półmaratonu Warszawskiego jest skierowany do osób, które są w stanie bez problemu pokonać dystans 10 km bez zatrzymywania się. Dobrze, jeśli masz już za sobą także starty na krótszych dystansach (5 i 10 km). Treningi są rozpisane w cyklu cotygodniowym z 3-4 dniami biegowymi. W opcji czterodniowej, tygodniowy kilometraż nie przekracza 35 km. Jeśli jednak czujesz, że to dla Ciebie zbyt wiele, wykonaj opcję minimum, czyli 3 treningi tygodniowo.

Jeśli debiutowałeś już w półmaratonie, ale chcesz tym razem dystans ten pokonać z radością i bez uszczerbku na zdrowiu, to ten plan jest dla Ciebie.

Kliknij -> Plan treningowy dla początkujących do 13. Półmaratonu Warszawskiego

Półmaraton w 1:45. Dla kogo jest ten plan?

Plan “13. Półmaraton Warszawski w 1:45” jest kierowany do osób, które regularnie trenują co najmniej od kilku miesięcy i są w stanie przebiec dystans 10 km w czasie ok. 48-49 minut. Treningi są rozpisane w cyklu cotygodniowym z 4 dniami biegowymi i 3 dniami wolnymi. Z tego powodu każdy, kto chce zrealizować niniejszy plan powinien jeszcze przed jego wdrożeniem regularnie pokonywać ok. 30-40 km tygodniowo i trenować przynajmniej 3-4 razy w tygodniu. Jeśli masz za sobą 4-6 tygodni treningu po roztrenowaniu lub zakończeniu sezonu jesiennego i spełniasz powyższe warunki, zachęcamy do spróbowania swoich sił i przygotowania się z nami do pokonania 13. Półmaratonu Warszawskiego w czasie poniżej 1:45.

Kliknij -> Plan treningowy do Półmaratonu Warszawskiego w 1:45

Półmaraton w 1:30. Dla kogo jest ten plan?

Plan “13. Półmaraton Warszawski w 1:30” jest kierowany do osób, które regularnie trenują co najmniej od kilku miesięcy, a nawet lat i są w stanie przebiec dystans 10 km w czasie ok. 42 minut. Treningi są rozpisane w cyklu cotygodniowym z 5 dniami biegowymi i 2 dniami wolnymi. Z tego powodu każdy, kto chce zrealizować niniejszy plan powinien jeszcze przed jego wdrożeniem regularnie pokonywać ok. 35-50 km tygodniowo i trenować przynajmniej 4 razy w tygodniu. Jeśli masz za sobą ok. 4-6 tygodni treningu po roztrenowaniu lub zakończeniu sezonu jesiennego i spełniasz powyższe warunki, zachęcamy do spróbowania swoich sił i przygotowania się z nami do pokonania 13. Półmaratonu Warszawskiego w czasie poniżej 1:30.

Kliknij -> Plan treningowy do Półmaratonu Warszawskiego w 1:30

Ruszamy z akcją treningową do Półmaratonu i Maratonu Warszawskiego. Dowiedz się więcej! 

tt

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger