fbpx

Rowerkowe Mistrzostwa Świata 10 czerwca w Warszawie [INF. PRASOWA]

Autor: admin • 08.06.2017

18527687_1080112252120026_3472131921087842683_n

10 czerwca, w sobotę, o godz. 12:00 na parkingu Fundacji SYNAPSIS przy ul. Ondraszka 3 na Polu Mokotowskim odbędzie się Czelendż 70,3 i 16’’, czyli Rowerkowe Mistrzostwa Świata. W otwartych dobroczynnych wyścigach na rowerkach dziecięcych z kołami 16 cali rywalizować będą m.in. aktorzy Piotr Nowak i Bartek Topa.

Piotr Nowak, ambasador akcji „Biegiem na pomoc” i pomysłodawca Rowerkowych Mistrzostw Świata mówi:

Każdy może wziąć udział w naszym czelendżu. Rowerki zapewniają organizatorzy. Wystarczy wcześniej zarejestrować się na www.biegiemnapomoc.pl i wnieść opłatę startową. Dzieci startują nieodpłatnie jako przedskoczkowie. Rozgrzeją tor i rowerki dorosłym.

Rowerkowe Mistrzostwa Świata to inicjatywa Przyjaciół Fundacji SYNAPSIS skupionych wokół akcji Biegiemnapomoc.pl, której hasło brzmi „Szybko! Zwolnij autyzm”. Celem akcji jest promocja i finansowanie Programu Wczesnego Wykrywania
Autyzmu Badabada.pl. Opłaty startowe zawodników zostaną przekazane właśnie na ten cel.

W Rowerkowych Mistrzostwach Świata Warszawa 2017 wystartuje m.in. aktor Bartłomiej Topa:

To będzie mój debiut, ale jestem pewny dobrego wyniku. Startuję w formule korespondencyjnej na koniu Lux Torpeda Kościuczuk.

Piotr Nowak mówi:

Nagrody? Nikt Wam tyle nie da, co my Wam możemy obiecać! A tak na poważnie: jedną z nagród jest możliwość zagrania ze mną, Bartkiem Topą, Waldemarem Błaszczykiem i Lechem Lichotą epizodu we wrześniowym spektaklu „Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza” w Warszawie.

W poprzednich edycjach zmagań na rowerkach udział brali m.in. reprezentantka Polski w triathlonie w XXXI Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro Agnieszka Jerzyk, aktorka Karolina Gorczyca, prezenter TV i dziennikarz Maciej Dowbor, dziennikarz Marek Kacprzak.

Zobacz filmy z poprzednich edycji:
Film z 2014 r.
Film z 2015 r.
Film z 2016 r.

Ciesz się ściganiem i pomaganiem!
Zrób dobry wynik dla dzieci z autyzmem.
www.biegiemnapomoc.pl

Strona wydarzenia na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger