fbpx

Scout Stroller Carrier – uchwyt na wózek biegowy

scout-jogging-stroller3

Bieganie z dzieckiem może być dla rodziców olbrzymią przyjemnością. Problem pojawia się, gdy chcemy pobiegać z dzieckiem na wyjeździe. Wózek może bowiem zająć pół bagażnika. Scout Stroller Carrier może jednak pomóc w jego przewiezieniu.

scout-jogging-stroller

Chyba każdy z nas pakując się na wyjazd, narzeka na ilość miejsca i ilość bagażu jaki trzeba ze sobą zabrać. Jeśli na wyjazd wybieramy się z małymi dziećmi może się okazać, że po prostu nie damy rady się spakować. Scout Stroller Carrier może być rozwiązaniem w takich problemach. Jest to uchwyt przeznaczony do przewożenia wózka na zewnątrz samochodu. Scout Stroller Carrier mocuje się podobnie jak niektóre uchwyty rowerowe na haku. Tylko podobnie, bowiem uchwyt na wózek nie jest wsadzany na hak, a na specjalną listwę w miejscu haka.

scout-jogging-stroller7

Uchwyt jest przeznaczony tylko do wózków sportowych. Dlaczego? Bowiem z reguły to właśnie one posiadają tylko jedno koło z przodu, a nie dwa, jak zwyczajne wózki. Sam uchwyt jest całkiem prostej budowy, kilka zespawanych ze sobą elementów i blokada koła. Waga jest również niewielka: około 2,7 kg. Niestety tego samego nie można powiedzieć o cenie, która wynosi 299 $.

scout-jogging-stroller6

Bagażnik jest bardzo pomysłowy i rodzicom może zdecydowanie ułatwić życie. Pojawia się jednak kilka wątpliwości. Po pierwsze tablice rejestracyjne. W przeciwieństwie do uchwytów rowerowych na hak, tu nie ma dedykowanego miejsca do przyczepienia dodatkowej tablicy. Pozostaje albo prowizorka, czyli przyczepienie tablicy np. przy pomocy trytytek i liczenie na pobłażliwość policjanta, który może przymknie na to oko.

Drugi możliwy problem może się pojawić w czasie brzydkiej pogody. W czasie jazdy w deszczu, wózek będzie kompletnie zmoczony, pochlapany czy ubłocony. Producent pomyślał jednak o takiej sytuacji. Można zakupić specjalny pokrowiec, ale trzeba przeznaczyć na ten cel 119 $, co razem z uchwytem da 418 $. Liczba elementów w uchwycie nie jest zbyt duża, ale jakby któryś zawiódł po gwarancji, można zakupić części zamienne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger