fbpx

Survival Race JUNIOR – nowe wyzwanie dla młodych biegaczy!

junior

Podczas wrocławskiej edycji Survival Race na trasie dla dorosłych po raz pierwszy będą mogli spróbować swoich sił młodsi amatorzy biegów przeszkodowych. 21 i 22 września w samym sercu Dolnego Śląska survivalowe wyzwanie obok dorosłych podejmą śmiałkowie w wieku od 14 do 16 lat.

W tej formule na uczestników czeka prawdziwa przygoda i frajda z pokonywania konstrukcji, jakich próżno szukać na placach zabaw i plenerowych siłowniach. Wielka wodna zjeżdżalnia, przedzieranie się przez wraki aut czy próba sił w miotaniu dzidą to tylko część atrakcji, jakie zaskoczą młodych Survivalowców.

sr-junior02Jednak dystans JUNIOR to nie przelewki! Wojownicy będą musieli się wykazać nie lada odwagą i sprytem, pokonując zróżnicowaną trasę przeznaczoną dla dorosłych biegaczy. Na swojej drodze napotkają smoczy ogień, bezlitosną „elektrofazę” czy legendarną, 4-metrową rampę. Na 3-kilometrowym torze zmierzą się z 15 przeszkodami, które sprawdzą siłę i charakter, pomogą wyładować drzemiące w nich pokłady energii i zaszczepią chęć rozwijania sportowej zajawki.

Wszyscy, którzy zdołają przekroczyć upragnioną metę, otrzymają pamiątkowe medale, bandany, opaski oraz survivalowe worko-plecaki. Na dystansie JUNIOR będzie prowadzony pomiar czasu, a młodzi biegacze będą walczyć o podium i atrakcyjne nagrody!

sr-junior03Wielki finał szóstego sezonu Survival Race świętujemy 21 i 22 września na terenie Morskiego Oka we Wrocławiu. Oprócz dystansu JUNIOR i trzech zróżnicowanych pod względem poziomu trudności tras (STARTER: 3 km i 15 przeszkód, WARRIOR: 6 km i 30 przeszkód, MACHINE: 12 km i 50 przeszkód), zawodowcy będą mogli się zmierzyć z najlepszymi w pierwszych falach LEGEND.

Nie zabraknie także toru dla najmłodszych – powstanie specjalna trasa z trzema dystansami dla dzieci od 3 do 13 roku życia. Survival Race KIDS wystartuje także w sobotę, 31 sierpnia w parku Starego Browaru w Poznaniu.

Zapisy i więcej informacji: www.survivalrace.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger