fbpx

TriathlonPoland.TV – platforma wideo dla sportowców

Autor: admin • 16.03.2016

herbalife

Fot. materiały organizatora

Organizator polskich imprez serii IRONMAN uruchomił platformę wideo dedykowaną triathlonistom. Polscy triathloniści to prawdopodobnie pierwsza grupa sportowców na świecie, która dysponuje podobnym rozwiązaniem.

Na platformie będą nadawane relacje live z obydwu tegorocznych imprez sygnowanych marką IRONMAN – sierpniowego IRONMAN Herbalife 70.3 Gdynia oraz odbywającego się w czerwcu 5150 Warsaw Triathlon. Pod koniec marca zostanie także uruchomiony talk-show prowadzony przez Macieja Dowbora, zatytułowany “Kropka nad M”. Do programu będą zapraszani rozmaici goście ze świata sportu, kultury i biznesu, w jakiś sposób związani z multisportem. Już teraz widzowie mogą zapoznawać się z wywiadami, relacjami z obozów i zawodów oraz różnego rodzaju prezentacjami, a wszystko to dotyczące triathlonu.

Każdy z nas może być zarówno biernym, jak i czynnym użytkownikiem platformy wideo. Możemy oglądać treści umieszczone przez administratora strony oraz przez innych użytkowników oraz sami publikować na niej swoje filmy. Aby to zrobić, należy zarejestrować się na platformie i wgrać swoje wideo, które inni użytkownicy będą mogli komentować, lajkować i udostępniać. Dla najaktywniejszych użytkowników właściciel platformy przewidział nagrody finansowe.

Stworzyliśmy tę platformę z myślą o triathlonistach i osobach, które sympatyzują z tą dyscypliną sportu. Chcemy zachęcić jak największą liczbę triathlonistów do dzielenia się swoimi filmami z przygotowań do Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Za pośrednictwem TriathlonPoland.TV będą mogli stworzyć swoisty pamiętnik swoich przygotowań do zawodów w Gdyni. Wierzymy, że uczestnicy naszej imprezy są źródłem wielu niezwykłych, inspirujących historii – mówi Michał Drelich ze Sport Evolution – Przez pierwsze 3 miesiące działania platformy autorzy najchętniej oglądanych filmów mogą liczyć na gratyfikacje finansowe: autorzy trzech najpopularniejszych filmów miesiąca otrzymają odpowiednio 500, 300 i 200 złotych nagrody – dodaje.

Wykonawcą platformy TriathlonPoland.TV jest firma Atende Software, jedna z najbardziej innowacyjnych firm branży IT w Polsce. Atende Software dostarcza rozwiązania technologiczne między innymi dla telewizji internetowych, takich jak player.pl czy ipla.tv.

Jako firma, która od lat wspiera największe w kraju wydarzenia multimedialne, cieszymy się, że dzieląc się naszym doświadczeniem i produktami, możemy wesprzeć tak dużą imprezę jak Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia – mówi Mariusz Stusiński, wiceprezes Atende Software. – Od pewnego czasu obserwujemy, jak sport wpływa na rozwój osobisty ludzi, pozwalając im na samorealizację, nie tylko na polu zawodowym. Mamy nadzieję, że platforma, którą stworzyliśmy dla Sport Evolution, przyczyni się do udoskonalenia oferty, którą przygotowują organizatorzy dla uczestników imprezy. Jak to zwykle bywa, sportowcy chętnie wspierają sportowców – wiceprezesa Atende Software można zobaczyć na liście finisherów Biegu Rzeźnika.

Link do TriathlonPoland.TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger