fbpx

Umawianie na bieganie z aplikacją OuiRun

photo-de-couverture-ouirun

Biegniesz sama przez ciemny park, ogarnia Cię strach, różne straszne myśli kłębią się w w głowie. Ach, jak bardzo chciała byś mieć wtedy kompana do biegu. OuiRun może w tym pomóc.

ouirun1

Przykład samotnej pani, która biegnie przez ciemne zaułki jest może nieco radykalny. Nie da się jedna ukryć, że wiele osób boi się lub po prostu nie chce biegać samotnie. Bieganie to co prawda nie wspinanie z liną gdzie partner jest konieczny, ale skoro można sobie ułatwić znalezienie partnera biegowego, to czemu nie.

Do takiego samego wniosku doszli twórcy aplikacji mobilnej OuiRun. Grupy na FB czy fora internetowe to za mało, potrzebna była aplikacja na smartfona. Użytkowanie zaczyna się od stworzenia swojego profilu. Jest to bardzo ważny, jak nie kluczowy etap. Nie warto zbytnio upiększać danych. Podawanie zbyt dużego kilometrażu czy tempa biegu może się zemścić. Trochę jak na umawianiu się na randce przez internet. Jeśli podamy, że mamy 185 cm wzrostu, a okaże się że mamy tylko 170, osoba z którą się umówiliśmy od razu się przecież pozna. Tutaj jeśli podamy przesadzone dane, to aplikacja wyszuka nam biegowego kompana na podobnym poziomie sportowym. Jeśli podkoloryzowaliśmy nasze osiągi to partner albo nas zostawi albo więcej już się nie umówi.

Można też tworzyć wydarzenia, czy jak kto woli sesje biegowe, czyli po prostu zbiórkę na bieganie, gdzie może przyjść każdy i pobiegać w grupie. Aplikacja wydaje się bardzo prosta, ale może być strzałem w dziesiątkę dla osób, które nie wyobrażają sobie biegania w samotności. Tym bardziej, że aplikacja jest darmowa.

BIEGACZU, DAJ SIĘ POZNAĆ! WYPEŁNIJ ANKIETĘ I WYGRAJ NAJNOWSZY MODEL BUTÓW ASICS

ankieta

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger