fbpx

Veosport – słuchawki sportowe z equalizerem

veosport2

Fot. Veosport

Słuchawek biegowych jest na rynku dużo i cały czas ich przybywa. Większość jest jednak bardzo do siebie zbliżona. Są jednak modele, które potrafią wnieść coś nowego, jak choćby słuchawki Veosport.

veosport3

Fot. Veosport

Veosport wyglądają jak wiele innych tego typu sportowych modeli słuchawek. Są wodoodporne i spełniają normę IPX7, więc można je zanurzyć w wodzie i nie powinno się stać nic strasznego. Czas działania to 8 h więc też całkiem normalnie. Redukcja hałasu jest pewną ciekawostką, ale to jednak nie tą cechą chwali się producent. Otóż Veosport są bezprzewodowe, łączą się poprzez bluetooth z telefonem, a specjalna aplikacja na telefonie oferuje equalizer.

Aplikacja współpracuje z takimi serwisami jak np. spotify. Odtwarzając muzykę z tego serwisu, Veosport daje możliwość korekty dźwięku, dzięki czemu możemy sobie np. podbić basy, albo pogłośnić tony wysokie po prostu dostosować dźwięk do własnych preferencji. Możemy wprowadzić różne ustawienia tonów w zależności od rodzaju muzyki. Wydaje się to proste, ale czasem proste rozwiązania stają się bardzo popularne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger