fbpx

Victorinox Partnerem Pomiaru Czasu ORLEN Warsaw Marathon 2018

Autor: admin • 20.04.2018

victorinox

Victorinox, producent szwajcarskich zegarków inspirowanych kultowym scyzorykiem Swiss Army Knife, dołączył do oficjalnych partnerów ORLEN Warsaw Marathon 2018, który startuje już 22 kwietnia spod Stadionu PGE Narodowego. Partnerstwo podczas tego wydarzenia jest kolejnym przykładem realizacji przez markę hasła Companion for Life.

ORLEN Warsaw Marathon to najważniejszy event biegowy w Polsce. W pięciu dotychczasowych edycjach imprezy udział wzięło łącznie ponad 160 tys. biegaczy. Victorinox, jako oficjalny Partner Pomiaru Czasu będzie towarzyszył maratończykom oraz uczestnikom biegu OSHEE 10km zarówno w strefach startu i mety, jak i podczas całych zawodów, na samochodzie asystującym biegaczom podczas wydarzenia.

Victorinox od lat wspiera ważne inicjatywy sportowe i społeczne m.in. w ramach programu sponsoringowego Victorinox Swiss Army. Przykładem takich działań jest chociażby wsparcie paraolimpijczyków z brazylijskiej kadry wioślarzy, mające na celu pomóc im w przygotowaniach do udziału w Igrzyskach Paraolimpijskich czy wyprawa ToptoTop, która współpracuje ze szkołami na całym świecie i edukuje młodzież w zakresie zmian klimatu. – „Cieszymy się, że do grona tych inicjatyw dołączyło w tym roku partnerstwo z ORLEN Warsaw Marathon, dzięki czemu wspólnie możemy promować idee sportowej rywalizacji i dbania o zdrowie. Właśnie w taki sposób rozumiemy hasło „Victorinox companion for life!” – powiedział Bogusław Dutkiewicz, prezes Victorinox Poland.

Do pomiaru czasu zawodników uczestniczących w ORLEN Warsaw Marathon wykorzystane zostaną zegarki z kolekcji I.N.O.X., które powstały z okazji 130-lecia marki i charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. Oprócz standardowych testów, eksperci Victorinox Swiss Army przeprowadzili serię dodatkowych testów opracowanych specjalnie pod kątem tego modelu. Udowodniły one, że I.N.O.X. przetrwa m.in.: upadek z wysokości 10 metrów na betonową powierzchnię, dwugodzinny cykl prania na pełnych obrotach w temperaturze 90°C, kontakt z rozpuszczalnikami, środkami czyszczącymi i kwasami (w tym siarkowym i azotowym czy ekstremalne temperatury (od 51°C to +71°C).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger