Wakacyjny obóz biegowy Fundacji Maraton Warszawski w Szklarskiej Porębie

Autor: Redakcja • 19.04.2018

oboz_fmw

Planujesz start w 40. PZU Maratonie Warszawskim? Chcesz pobić życiówki jesienią? A może po prostu masz ochotę na naprawdę aktywny wypoczynek podczas urlopu? Bez względu na motywację, zachęcamy do wzięcia udziału w obozie biegowym Fundacji Maraton Warszawski w Szklarskiej Porębie w dniach 14-21 lipca 2018 r.!

Obozy organizowane przez Fundację Maraton Warszawski na dobre wpisały się w kalendarz wydarzeń biegowych i plany przygotowań do jesiennych zawodów wśród wielu biegaczy. Tegoroczna edycja będzie już 10. tego typu wydarzeniem. Uczestników przyciągają nie tylko fantastyczna atmosfera, idealna okolica treningowa czy profesjonalna opieka trenerska, ale także duża elastyczność i indywidualne podejście do każdego, kto bierze udział w zajęciach. Przed wyjazdem uczestnicy wypełnią formularze, które pozwolą trenerom dopasować zajęcia do planów i celów.

Obóz ma charakter łączony – na jednym turnusie spotkają się zarówno biegacze jak i miłośnicy triathlonu. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w 4-gwiazdkowym hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie. Każdego dnia (oprócz pierwszego i ostatniego) w planie zajęć są 3 treningi: poranny rozruch, trening główny oraz trening popołudniowy. Jednak zajęcia nie są obowiązkowe, więc każdy z biegaczy i triathlonistów będzie mógł dostosować plan zajęć do własnych potrzeb i możliwości. Dodatkowo w ramach jednostki popołudniowej istnieje możliwość wzięcia udziału w treningach pływackich, a wieczorami uczestnicy będą mogli odbyć indywidualne rozmowy z trenerami lub posłuchać przygotowanych dla nich wykładów i prezentacji.

oboz-biegowy

O formę i jakość treningów dbać będzie profesjonalna kadra dostępna dla uczestników przez cały czas trwania obozu. Oprócz prowadzenia zajęć, trenerzy będą dostępni do przeprowadzenia zajęć teoretycznych, indywidualnych rozmów i konsultacji, a także w ramach niektórych treningów do pomiaru i analizy poziomu mleczanu. Trenerami biegowymi będą były rekordzista Polski w biegu na 1500 m (3:35,62) Piotr Rostkowski, olimpijka z Pekinu i wielokrotna Mistrzyni Polski w biegu na 800 m Anna Rostkowska oraz ekspert treningowy portalu magazynbieganie.pl, trener Entre Running Jakub Karasek. Rolę trenera pływackiego pełnił będzie wicemistrz Europy Masters w pływaniu Andrzej Skorykow, zaś za zajęcia rowerowe i koordynację grupy triathlonowej będzie odpowiadał ekspert działu triathlonowego magazynu BIEGANIE Maciej Żywek.

Zgłoszenia osób chętnych do udziału w obozie biegowym Fundacji Maraton Warszawski przyjmowane są mailowo na adres obozy@maratonwarszawski.com. Koszt dla uczestników turnusu biegowego to 1650 zł, triathlonowego – 1800 zł. W ramach tej kwoty uczestnicy otrzymują: zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (dopłata do pokoju jednoosobowego – 350 zł), śniadania, lunche i obiadokolacje, opiekę trenerów, możliwość korzystania z udogodnień hotelowych (basen, bilard, sucha sauna, salka fitness, pokój sportowy). Oprócz tego każdy uczestnik obozu techniczną koszulkę biegową.

Więcej informacji: pzupolmaratonwarszawski.com/oboz

fmw_oboz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger