fbpx

Bez kategorii

Walka na dobro: Obłędna kwota drużyny Wojtka Staszewskiego! Łobodziński tuż za nim

27747099_10204332745754172_64227315_o

Trwa “Walka na dobro”, rozgrywana w ramach akcji #biegamdobrze. Drużyna, której przewodzi dziennikarz i trener Wojtek Staszewski, zebrała na cele charytatywne ponad 14 tys zł! Tuż za nim uplasował się mistrz towerrunningu z kwotą nieznacznie przekraczającą 10 tys zł.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

Obecnie na 13. PZU Półmaraton Warszawski możesz zapisać się wyłącznie drogą tradycyjną, a nie charytatywną. Jednak i w tej sytuacji możesz pomóc:

  1. Wystarczy, że wpłacisz choćby symboliczną złotówkę na wybraną zbiórkę. Pieniądze te w efekcie nie tylko podniosą status drużyny, ale przede wszystkim zostaną one przekazane na cele charytatywne. W ten sposób pomóc możesz nawet jeśli nie jesteś uczestnikiem biegu.
  2. Jeśli jesteś zarejestrowany na bieg ścieżką #biegamdobrze, wejdź na stronę drużyn, wybierz team w którym chcesz rywalizować na dobro i kliknij “DOŁĄCZ”. Przycisk przekieruje Cię na stronę logowania na rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/login.

belka

Zbiórkę można (i zdecydowanie warto!) prowadzić aż do 4 kwietnia. Wtedy też podamy ostateczne wyniki “Walki na dobro”.

Wyniki zabawy

Obecnie największe środki zebrała ekipa Wojtka Staszewskiego (KS Staszewscy) – 16730 zł zł. Wojtek jakby zwolnił, zatem szansę na zwycięstwo ma również mistrz towerrunningu, Piotr Łobodziński , który obecnie ma na koncie 13336 zł zł. Podium niezmiennie zamykają Magda i Zosia, autorki bloga Kobiety Biegają – 5010 zł.

Na czwartym miejscu jest Piotr Tomczyk (Za linią mety) z kwotą 1208 zł. Zaraz za nim drużyna Łukasz Oskierko (Oskier The Lonely Runner), który ma obecnie na koncie 1030 zł.

W dalszej kolejności uplasował się Norbert Kubacz (Biegam naturalnie), Łukasz Remisiewicz (Runeat.pl), Beata Brzezowska (Runaddict) oraz Katarzyna Żbikowska (szczyptaszalenstwa.pl).

guzik

Jednak pamiętajcie: wszystko może się jeszcze zmienić. Tutaj wiele zależy nie tylko od samych kapitanów, ale przede wszystkim od WAS!

Chcesz biegać dobrze? Następnym razem zapisując się na Półmaraton Warszawski lub Maraton Warszawski wybierz ścieżkę charytatywną #biegamdobrze i zbieraj fundusze dla jednej z 10 drużyn uczestniczących w akcji. Po zebraniu kwoty minimalnej (350 zł) automatycznie otrzymujesz numer startowy!

mm
Iwona Ludwinek-Zarzeka

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

Często mówi się, że maraton, ze względu na duże obciążenie organizmu, nie jest najlepszy dla naszego zdrowia, jednak już sam trening maratoński – jak najbardziej. A już w szczególności dla naszego serca, co ma odzwierciedlenie […]

Biegasz? Twoje serce jest młodsze od ciebie o 4 lata

Światowa Lekkoatletyka (dawniej Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych IAAF) odznaczyła Cracovia Maraton certyfikatem World Athletics Silver Label, potwierdzając tym samym wysokie standardy organizacyjne i sportowe krakowskiej imprezy. Tegoroczny, 19. Cracovia Maraton odbędzie się już w randze […]

Cracovia Maraton z certyfikatem World Athletics Silver Label Road Races

Biegacze na początku swojej sportowej przygody stają przed szeregiem dylematów i pytań. Zwłaszcza, kiedy w ich kalendarzach pojawiają się pierwsze starty w zawodach. Część z tych wątpliwości została już zapisana w leadzie niniejszego artykułu. Pochylimy […]

Mam za sobą debiut na 10 kilometrów. Czy mogę już wystartować w półmaratonie?

Kontuzje to zmora każdego biegacza, jednak prędzej czy później spotkają każdego z nas. Jedną z najbardziej przykrych i dość długo trwających kontuzji są złamania zmęczeniowe, które często występują u ambitnych biegaczy-amatorów. Dowiedz się, jak im zapobiegać oraz jak zadziałać, gdy jednak wystąpią.

Złamania zmęczeniowe. Jak im zapobiec, jak je leczyć?

W 40. Półmaratonie Wiązowskim finiszowało na mecie 3600 zawodników, zaś w Wiązowskiej 5-tce – 914. W klasyfikacji generalnej mężczyzn wygrał Szymon Kulka, który do mety dobiegł z czasem 1:03:33. Nasz półmaraton był dla niego sprawdzianem […]

40. rekordowy Półmaraton Wiązowski [RELACJA]

Już tylko nieco ponad 12 tygodni pozostało do 15. Półmaratonu Warszawskiego. To oznacza, że każdy, kto na poważnie traktuje start w tym biegu, powinien równie na poważnie zacząć traktować przygotowania do niego. Dlatego razem z Fundacją Maraton Warszawski zapraszamy na kolejną transmisję live na temat przygotowań do tego biegu!

Planujesz wiosenny półmaraton? Czas zaczyna gonić!

Sauna, którą możesz mieć na sobie podczas najważniejszych momentów sportowej kariery. Czy może istnieć coś lepszego? Teraz już tak: nowa technologia UA RUSH Seamless. Materiały UA RUSH Seamless łączą różnorodne włókna wysokiej jakości utkane w […]

Under Armour przedstawia nowość w ofercie odzieży funkcyjnej UA RUSH: bezszwową technologię UA RUSH Seamless

W ostatni weekend w Wiązownie odbył się jubileuszowy 40. Półmaraton Wiązowski. Dla biegowej Polski oznacza to ni mniej ni więcej, tylko fakt, że sezon wiosennych półmaratonów został oficjalnie otwarty!

Szymon Kulka wygrywa w Wiązownie pokonując doborowych rywali