Walka na dobro: Obłędna kwota drużyny Wojtka Staszewskiego! Łobodziński tuż za nim

Autor: Iwona Ludwinek • 01.03.2018

27747099_10204332745754172_64227315_o

Trwa „Walka na dobro”, rozgrywana w ramach akcji #biegamdobrze. Drużyna, której przewodzi dziennikarz i trener Wojtek Staszewski, zebrała na cele charytatywne ponad 14 tys zł! Tuż za nim uplasował się mistrz towerrunningu z kwotą nieznacznie przekraczającą 10 tys zł.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

Obecnie na 13. PZU Półmaraton Warszawski możesz zapisać się wyłącznie drogą tradycyjną, a nie charytatywną. Jednak i w tej sytuacji możesz pomóc:

  1. Wystarczy, że wpłacisz choćby symboliczną złotówkę na wybraną zbiórkę. Pieniądze te w efekcie nie tylko podniosą status drużyny, ale przede wszystkim zostaną one przekazane na cele charytatywne. W ten sposób pomóc możesz nawet jeśli nie jesteś uczestnikiem biegu.
  2. Jeśli jesteś zarejestrowany na bieg ścieżką #biegamdobrze, wejdź na stronę drużyn, wybierz team w którym chcesz rywalizować na dobro i kliknij „DOŁĄCZ”. Przycisk przekieruje Cię na stronę logowania na rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/login.

belka

Zbiórkę można (i zdecydowanie warto!) prowadzić aż do 4 kwietnia. Wtedy też podamy ostateczne wyniki „Walki na dobro”.

Wyniki zabawy

Obecnie największe środki zebrała ekipa Wojtka Staszewskiego (KS Staszewscy) – 16730 zł zł. Wojtek jakby zwolnił, zatem szansę na zwycięstwo ma również mistrz towerrunningu, Piotr Łobodziński , który obecnie ma na koncie 13336 zł zł. Podium niezmiennie zamykają Magda i Zosia, autorki bloga Kobiety Biegają – 5010 zł.

Na czwartym miejscu jest Piotr Tomczyk (Za linią mety) z kwotą 1208 zł. Zaraz za nim drużyna Łukasz Oskierko (Oskier The Lonely Runner), który ma obecnie na koncie 1030 zł.

W dalszej kolejności uplasował się Norbert Kubacz (Biegam naturalnie), Łukasz Remisiewicz (Runeat.pl), Beata Brzezowska (Runaddict) oraz Katarzyna Żbikowska (szczyptaszalenstwa.pl).

guzik

Jednak pamiętajcie: wszystko może się jeszcze zmienić. Tutaj wiele zależy nie tylko od samych kapitanów, ale przede wszystkim od WAS!

Chcesz biegać dobrze? Następnym razem zapisując się na Półmaraton Warszawski lub Maraton Warszawski wybierz ścieżkę charytatywną #biegamdobrze i zbieraj fundusze dla jednej z 10 drużyn uczestniczących w akcji. Po zebraniu kwoty minimalnej (350 zł) automatycznie otrzymujesz numer startowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger