Walka na dobro: ponad 9 tys zł zebranych przez drużynę Piotra Łobodzińskiego!

Autor: Iwona Ludwinek • 24.02.2018

27747099_10204332745754172_64227315_o

„Walka na dobro” rozgrywana w ramach akcji #biegamdobrze, trwa w najlepsze. Drużyna, której przewodzi mistrz świata w towerrunningu, zebrała na cele charytatywne ponad 9 tys zł. Tuż za nim uplasował się Wojtek Staszewski z kwotą nieznacznie przekraczającą 8 tys zł.

9 kapitanów i 9 drużyn „walczy” na dobro, zbierając fundusze na cele charytatywne poprzez akcję 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego – #biegamdobrze. Ty również możesz dołączyć do jednej z nich!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

  1. Zarejestrować się do 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego
  2. Wybrać ścieżkę charytatywną #biegamdobrze oraz określić, dla której fundacji chcesz zbierać pieniądze
  3. Zaznaczyć, do której drużyny chcesz dołączyć

Jeśli jesteś już zarejestrowany na bieg i zbierasz pieniądze dla jednej z fundacji #biegamdobrze, również możesz dołączyć do akcji w każdej chwili!

belka

Czasu nie pozostało wiele. Otóż do 28 marca należy zebrać minimalną kwotę 350 zł, aby automatycznie otrzymać numer startowy do 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Jednak samą zbiórkę można (i zdecydowanie warto!) prowadzić aż do 4 kwietnia. Wtedy też podamy ostateczne wyniki „Walki na dobro”.

Wyniki zabawy

Obecnie największe środki zebrała ekipa mistrza towerrunningu, Piotra Łobodzińskiego – 9259 zł. Zaraz za nim czai się Wojtek Staszewski (KS Staszewscy) – 8070 zł. Podium zamykają póki co Magda i Zosia, autorki bloga Kobiety Biegają z kwotą 3089 zł.

Łukasz Oskierko (znany jako Oskier The Lonely Runner) dołączył do rywalizacji raptem kilka dni temu, a jego drużyna już zebrała 960 zł. Zaraz za nim jest Piotr Tomczyk (Za linią mety) z kwotą niewiele niższą, bowiem 958 zł.

W dalszej kolejności uplasował się Norbert Kubacz (Biegam naturalnie), Łukasz Remisiewicz (Runeat.pl), Beata Brzezowska (Runaddict) oraz Katarzyna Żbikowska (szczyptaszalenstwa.pl).

guzik

Jednak pamiętajcie: wszystko może się jeszcze zmienić. Tutaj wiele zależy nie tylko od samych kapitanów, ale przede wszystkim od WAS!

Chcesz biegać dobrze? Zapisz się na 13. PZU Półmaraton Warszawski, wybierz ścieżkę charytatywną oraz dołącz do jednej z 9 drużyn reprezentujących akcję #biegamdobrze. Wygrywa team, który zbierze najwięcej pieniędzy na cele dobroczynne. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger