fbpx

Informacje prasowe

Wiosenna aktywizacja – plastry Viscoplast w Twojej apteczce

6e0a9931-6c7c-4ed8-b652-84cb05137be1_product-hero

Coraz piękniejsza wiosenna aura skutecznie wyciąga Polaków z domów – chętniej wyjeżdżamy, częściej wyruszamy na piesze czy rowerowe wycieczki, a niekiedy próbujemy swoich sił w zupełnie nowych dyscyplinach sportu. Podejmując aktywność fizyczną, łatwo można nabawić się drobnych urazów, otarć czy skaleczeń. Dlatego dobrze jest zabezpieczyć się na taki wypadek, nosząc przy sobie zestaw podręcznych plastrów. Ci, którzy zakupią produkty opatrunkowe marki Viscoplast, nie tylko zyskają pełną ochronę na wypadek drobnych obrażeń, ale także mogą wziąć udział w wiosennej loterii z atrakcyjnymi nagrodami.

Wiosenna loteria Viscoplast

Zasady wiosennej loterii są proste – wystarczy kupić 2 wybrane produkty Viscoplast z szerokiej listy promocyjnej w czasie od 20 kwietnia do 28 czerwca br., a następnie zarejestrować swój paragon poprzez wypełnienie formularza na stronie akcji www.viscoplast.pl/loteria. Warto dodać, że lista artykułów promocyjnych obejmuje wszystkie plastry Viscoplast, produkty na stopę oraz opatrunki i paski do zamykania ran.

Na uczestników loterii czekają nagrody, które umilą czas wakacyjnego wypoczynku, a może nawet pozwolą na taki wymarzony wypoczynek wyjechać bezpłatnie. Co dwa tygodnie jest bowiem do wygrania voucher biura podróży Itaka o wartości 10 tysięcy złotych, co tydzień można wylosować rower marki Cube, a co godzinę jest rozdawana torba-apteczka Viscoplast.

Viscoplast – na każdy wypadek

Viscoplast oferuje szerokie i zróżnicowane portfolio produktów pierwszej pomocy obejmujące artykuły zarówno dopasowane do potrzeb różnych grup wiekowych, jak i przynoszące ulgę przy różnego rodzaju uszkodzeniach skóry.

Jestem przekonana, że produkty opatrunkowe Viscoplast będą nieodłącznym towarzyszem podczas wiosennego czy letniego wypoczynku. Dzięki nim skaleczenia i otarcia skóry nie zakłócą przyjemnych chwil w trakcie wakacji czy weekendu. Profesjonalne plastry zapewniają kompleksową pomoc i długotrwałą ochronę w takich sytuacjach mówi Beata Strzeszewska z 3M Poland, odpowiedzialna za strategię i komunikację marki Viscoplast, i dodaje – Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Viscoplast zostały sprawdzone w badaniach laboratoryjnych i klinicznych, a najlepszym potwierdzeniem ich wysokiej jakości jest dla nas niezmienne od lat zaufanie konsumentów.

W asortymencie Viscoplast są dostępne m.in. uniwersalne zestawy plastrów typu „Pierwsza Pomoc”, tj. Mini Apteczka, Uniwersalny, Turystyczny, nieodzowne przy drobnych otarciach i urazach, plastry z linii „Stopa” stosowane na pęcherze i otarcia pojawiające się na tej części ciała, zestawy plastrów „Dla aktywnych” przeznaczone dla osób uprawiających sport oraz opatrunki i paski do zamykania ran, w tym wodoodporne opatrunki 3M™ Tegaderm™, ułatwiające leczenie trudniejszych schorzeń w warunkach domowych.

Viscoplast – z niezwykle rozbudowanym asortymentem profesjonalnych plastrów i materiałów opatrunkowych – jest obecnie liderem rynku i marką najczęściej wybieraną przez Polaków. Znajomość produktów Viscoplast wśród społeczeństwa potwierdzają wyniki badania Kantar Millward Brown – świadomość marki oraz reklamy, wskazujące na świadomość TOM (procent grupy docelowej wskazujący daną markę jako pierwszą w badaniu) wynoszącą 33 proc. oraz świadomość wspomaganą (procent grupy docelowej, który deklaruje znajomość marki po jej wyczytaniu przez ankietera) na poziomie 70 proc.

Wiosenna loteria w szczegółach

Trwająca obecnie loteria wiosenna Viscoplast jest akcją o zasięgu ogólnopolskim, a do udziału w niej zachęca spot telewizyjny. Poza jego emisją zostały zaplanowane inne działania obejmujące m.in. wsparcie BTL, promocję na YouTubie, display na portalach internetowych, ekspozycję w punktach sprzedaży. W trakcie trwania akcji przewidziano także zorganizowanie konkursu dla aptek powiązanego z loterią konsumencką.

Więcej informacji o kampanii znajduje się na stronie internetowej: www.viscoplast.pl/loteria

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

Wilson Kipsang - zwycięzca London Maraton 2012. Fot. PAP

Były rekordzista świata jest w nie lada tarapatach. Nie dość, że oficjalnie został zdyskwalifikowany na 4 lata za naruszenie przepisów antydopingowych, to jeszcze może mu grozić odsiadka… Wilson Kipsang to jeden z bardziej utytułowanych maratończyków […]

Wilson Kipsang zdyskwalifikowany na 4 lata! Czy pójdzie siedzieć?

W biegowym świecie mówiło się już o tym od kilku tygodni, choć wciąż pojawiały się wątpliwości. Obecnie wszystko wskazuje na to, że wkrótce Caster Semenya będzie miała dziecko. A niektórzy twierdzą, że już je ma! […]

Caster Semenya będzie mamą? A może już nią jest?

Polski Związek Lekkiej Atletyki wyprodukował kompletnie absurdalne zalecenia sanitarne, dotyczące rozgrywania zawodów na stadionie.

Koronawirus. Dzięki PZLA nie zarazimy się na stadionie!

Najwięksi organizatorzy masowych imprez sportowych w Polsce łączą siły i przedstawiają rządowi gotowy plan stopniowego odmrożenia sektora. Powstaje także Polskie Stowarzyszenie Organizatorów Imprez Sportowych i Rekreacyjnych, mające na celu reprezentację całego środowiska i rozwój branży w przyszłości.

Co z imprezami biegowymi? Organizatorzy przemówili jednym głosem

Systematycznie trenując głównie zależy nam na tym, żeby biegać coraz szybciej i jak najdłużej móc wytrzymać w zakładanym tempie. Jednak często w dążeniu do tego celu popełniamy wiele błędów. Przez to szybko możemy nabawić się […]

Metoda POSE – na czym polega?

Już niebawem, bo 11 lipca rusza M LIGA CROSS RUN! A wszystko to w południowo-wschodnich okolicach Warszawy w rejonie Otwocka, Józefowa i Wiązowny. Kilka kilometrów od miejskiego zgiełku na biegaczy czekać bedą malownicze ścieżki w […]

Rusza M Liga Cross Run! Pierwszy bieg już 11 lipca

Ruszyły zapisy na Wirtualną 1MILĘ! Rywalizacja jest wirtualna, ale bieganie, nagrody, a przede wszystkim pomoc, jaka za tym bieganiem idzie, są jak najbardziej realne! Każda zarejestrowana w zabawie mila to złotówka przeznaczana na cele charytatywne. […]

Rusza Wirtualna 1MILA. Biegaj, wygrywaj i pomagaj!

21 kilometrów i 285 metrów – tyle wynosi aktualny rekord świata w biegu godzinnym. Wynik ustanowiony w 2007 r. może zostać pobity z powodu… koronawirusa! Tegoroczny sezon sportowy, storpedowany przez koronawirusa, jest wyjątkowy. Jednym z […]

Mo Farah spróbuje pobić rekord świata w biegu godzinnym!