fbpx

Wrocław Business Run uruchamia zapisy

29 maja punktualnie o godzinie 12.00 rozpoczną się zapisy do tegorocznej edycji charytatywnego biegu sztafetowego Wrocław Business Run. Impreza odbędzie się 3 września na wrocławskiej Pergoli.

Do startu w biegu zaproszeni są przede wszystkim pracownicy firm i organizacji z Wrocławia i regionu. Aby wziąć udział w biegu, wystarczy zgłosić swoją drużynę złożoną z pięciu osób. Można to zrobić przez rejestrację w panelu dostępnym na stronie www.wroclawbusinessrun.pl oraz wpłacenie opłaty startowej wynoszącej 70 zł netto od osoby, czyli 378 zł brutto za drużynę.

Liczba drużyn, które mogą wziąć udział w biegu jest ograniczona, a o starcie decyduje kolejność zgłoszeń, więc warto szybko zebrać, zapisać się i wystartować w najpiękniejszym biegu charytatywnym J.

W Wrocław Business Run liczy się udział, dobra zabawa i chęć pomocy. W biegu wezmą udział także znani goście, którym pomoc nie jest obojętna. Dla wszystkich, którzy chcą lepiej przygotować się do startu, przygotujemy materiały, które pomogą wypracować technikę oraz wytrzymałość.

W ubiegłym roku w Wrocław Business Run wzięło udział 1500 biegaczy, dzięki którym udało się zebrać 93 720,00 złotych netto. Zebrane pieniądze pozwoliły nam pomóc między innymi Pani Alince, Kasi i Adasiowi, podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz Fundacji ,,Przylądek Nadziei”. W tym roku chcielibyśmy pomóc jeszcze większej ilości beneficjentów, dlatego zwiększyliśmy liczbę biegaczy do 3000 tysięcy.

Środki zebrane z opłat startowych zostaną przekazane na rzecz osób z niepełnosprawnością narządów ruchu, a podobny bieg odbędzie się jednocześnie w siedmiu miastach Polski w ramach ogólnopolskiej imprezy charytatywnej – Poland Business Run, która wystartuje 3 września.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger