fbpx

Informacje prasowe

WRZUĆ WYŻSZY BIEG Z NOWYM MODELEM GEL-NOOSA TRI 12™

1011a673_750_sr_rt-1

Przekonaj się, jakie korzyści daje energiczna amortyzacja oraz system QUICKFIT DESIGN, stworzone z myślą o prędkości w nowej odsłonie serii NOOSA.

ASICS z dumą prezentuje model GEL-NOOSA TRI 12™ – but, który może pochwalić się niską wagą, a także wysoką oddychalnością, które czynią go idealnym, codziennym partnerem dla triatlonistów. Zgodnie ze swoim DNA, NOOSA zachowuje swój wyjątkowy design, wykorzystując jednocześnie zdobycze nauki ukierunkowanej na człowieka oraz zaawansowane technologie, zapewniające biegaczom energiczną amortyzację oraz wspomagające rozwijanie wysokich prędkości.

Zaprojektowany z myślą o biegaczach o stopie neutralnej, but ten posiada zaawansowaną technologię amortyzacji ASICS – FLYTEFOAM™, która w połączeniu z technologią PROPULSION TRUSSTIC, umożliwia szybki i energiczny bieg.

Dzięki sznurówkom CATERPY, a także specjalnym wypustkom na języku oraz zapiętku, but ten umożliwia łatwe i szybkie założenie go na stopę, bez konieczności sznurowania, a także doskonałe dopasowanie w trakcie biegu.

W duchu filozofii ciągłego rozwoju – Kaizen, każdy nowy produkt ASICS dąży do zwiększenia korzyści dla biegaczy, za sprawą nowych i ulepszonych technologii. W swojej nowej odsłonie, GEL-NOOSA TRI 12™ niczym nie odbiega od tej reguły, stosując takie rozwiązania jak:

  • Quick Fit: Za sprawą elastycznego materiału cholewy, wraz ze wzmocniona warstwą wewnętrzną, GEL-NOOSA TRI 12™ zapewnia ekstremalnie wygodne dopasowanie. Wypustki na języku i zapiętku, w połączeniu z elastycznymi sznurówkami umożliwiają także łatwe i szybkie założenia buta bez konieczności sznurowania.
  • Energiczna Amortyzacja: Podeszwa środkowa została zaprojektowana z użyciem miękkiej i sprężystej pianki FLYTEFOAM™, umiejscowionej obecnie bliżej ziemi. Za sprawą niższej wagi oraz wyższej trwałości niż tradycyjne pianki, podeszwa środkowa daje uczucie miękkości oraz wsparcie od momentu lądowania, aż do wybicia.
  • Ekstremalna oddychalność i niska waga: Cholewa wykonana z siateczki OPEN MESH, owija stopę niczym druga skóra, a wzmocnienia w kluczowych miejscach, takich jak łuk stopy, zapewniają dodatkowe wsparcie. Za sprawą jednoczęściowej konstrukcji podeszwy środkowej FLYTEFOAM™, but zachowuje również bardzo niską wagę. Dodatkowo, posiada także specjalne perforacje, zaprojektowane specjalnie pod kątem triatlonu.
  • Dodatkowa trwałość: Dzięki zastosowaniu gumy SUPER AHAR™ pod piętą, but posiada dodatkową warstwę zwiększającą jego trwałość.

Model ten dostępny jest w takich sklepach jak: Eobuwie.pl, Dotsport.pl, Runners Club, Yes Sport, Buty Jana, 4 Faces, a także na stronie internetowej ASICS w sugerowanej cenie detalicznej 580 PLN.

Aby dowiedzieć się więcej na temat ASICS odwiedź www.asics.pl.

mm
Magazyn Bieganie

Podoba ci się ten artykuł?

0 / 5. 0

Przeczytaj też

Najbliższa edycja „Żyrardów w Biegu” zbliża się wielkimi krokami. Zmagania na dystansie 5 i 10 kilometrów odbędą się w dniu 30 sierpnia (niedziela). Organizator zapewni niezbędne środki bezpieczeństwa oraz zapowiada udział jednej z najlepszych polskich […]

Rywalizacja nad Zalewem Żyrardowskim już wkrótce!

Wprowadzenie do biegania treningu siły zależy od zrozumienia, jak to działa. Przedstawiamy prawdziwą encyklopedię, przegląd biegowego treningu siły od kuchni. Co, jak i dlaczego działa.

Siła w bieganiu – kompendium wiedzy

Dave Wottle kończy dziś 70 lat. Prawdopodobnie nie kojarzycie tego nazwiska. Ale jest również bardzo prawdopodobne, że widzieliście flimik z jego fenomenalnym wyczynem z 1972 r. Wyczynem, który dał mu mistrzostwo olimpijskie i wprawił cały […]

Dave Wottle – bohater jednego z najbardziej emocjonujących biegów kończy 70 lat!

Komfort, ochrona, prędkość i trakcja – te określenia butów do biegania stanowią o sile kolekcji marki ASICS na sezon jesień-zima 2020. Kultowe modele w nowej odsłonie zostały zaprezentowane w trakcie spotkania pod hasłem „Poczuj różnicę” […]

ASICS zaprezentował nową kolekcję biegową AW20’

U rekordzisty świata w biegu na 400 m Wayde’a Van Niekerka stwierdzono zakażenie koronawirusem. Reprezentant Republiki Południowej Afryki miał właśnie rozpocząć tegoroczny sezon, gdy dowiedział się o chorobie. To oznacza, że jego przerwa w starach […]

Aktualny rekordzista świata i mistrz olimpijski z COVID-19!

Pandemia koronawirusa spowodowała, że w naszym życiu zaszło wiele zmian. Nie ominęły one również środowiska biegowego, bo obostrzenia wprowadzone przez rząd zablokowały organizację zawodów. Nawet po ich zluzowaniu nie jest tak jak dawniej, a wiele […]

Czy warto bronić się przed biegami wirtualnymi?

Przeciążenie w połowie przygotowania do ważnego biegu to koszmar każdego biegacza i każdej biegaczki. Co wtedy robić, jak reagować na różne objawy bólowe?

Przeciążenia w treningu – jak reagować?

Rosnąca liczba odwołanych imprez oraz próby organizacji biegów wirtualnych sprawiła, że miałem ostatnio przerażającą senną wizję przeszłości. Przyszłości, w której bieganie miało zupełnie inny wymiar i w której stałem się jednym z tych, którzy opowiadali […]

Biegowe science-fiction, czyli kilka słów o tym, jak to się drzewiej startowało w zawodach… [Felieton]