fbpx

Zapisz się na 41. PZU Maraton Warszawski, a otrzymasz prenumeratę Magazynu Biegania za połowę ceny!

promocja magazyn bieganie

Nie czekaj na sezonowe promocje! Wystarczy, że opłacisz pakiet startowy na 41. PZU Maraton Warszawski, by już po chwili mieć dostęp do prenumeraty e-tygodnika Magazynu Bieganie w cenie obniżonej o 50%.

Magazyn Bieganie, to oprócz portalu, e-tygodnik dostępny w aplikacji na urządzenia mobilne. Znajdziesz w nim niepowtarzalne, pogłębione artykuły dotyczące treningu, diety, psychologii, plany treningowe, felietony, inspirujące historie sportowców, teksty newsowe i publicystyczne, jak również materiały wideo i podcasty, przygotowywane przez naszych najlepszych ekspertów oraz dziennikarzy sportowych.

Regularna cena za prenumeratę roczną wynosi 99 zł, za 6-miesięczną – 54,49 zł. Obecnie wraz z pakietem na 41. PZU Maraton Warszawski, możesz zakupić dostęp do numerów e-tygodnika za połowę tych kwot. Dzięki temu najlepsze teksty o bieganiu (i nie tylko) będziesz mieć zawsze pod ręką. W każdą środę nowy numer!

Aplikację „Magazyn Bieganie” znajdziesz na Google Play oraz App Store. Więcej informacji o tygodniku na stronie magazynbieganie.pl/tygodnik-bieganie.

Link do zapisów na 41. PZU Maraton Warszawski: rejestracja.maratonwarszawski.com/pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger