#biegamdobrze i wielka „walka blogerów na dobro”. O co chodzi?

Autor: Redakcja • 28.12.2016

Wielka walka na dobro

Obserwuj lub dołącz do największej w sezonie wiosna 2017 rywalizacji blogerów, organizowanej w ramach akcji #biegamdobrze i przekonaj się, że dobro zawsze wygrywa!

Na czym to polega?

Dołączając do akcji #biegamdobrze organizowanej w ramach 12. Półmaratonu Warszawskiego, wybierasz jedną z 7 partnerskich organizacji dobroczynnych, której chcesz pomóc. Drugim krokiem będzie powiadomienie nas o tym, że chcesz wziąć udział również w rywalizacji blogerów „na dobro”.

 O swoim udziale w rywalizacji informujesz swoich fanów, czytelników, rodzinę, przyjaciół, znajomych, znajomych znajomych, a także zachęcasz ich do pieniężnych wpłat na Twój cel.

Rywalizację wygrywa ten lub ta z Was, który/a zbierze najwięcej pieniędzy.

Kto może wziąć udział w zabawie?

Każdy, kto prowadzi bloga, którego tematyka związana jest z aktywnym, zdrowym stylem życia. Nieważne, czy jest on osadzony na blogowej witrynie, czy też Facebooku lub Instagramie. Nie ma też znaczenia, ilu masz fanów lub obserwujących. Grunt, że należysz do blogowej społeczności. Ważne jednak, aby profil na portalu społecznościowym który reprezentujesz, był rzeczywiście blogiem, a nie Twoim kontem prywatnym.

Dlaczego warto wziąć udział w zabawie?

Walka „na dobro” to akcja, dzięki której możliwe jest zebranie jeszcze większej puli pieniężnej dla tych, którzy tego naprawdę potrzebują.

Ty, jako uczestnik rywalizacji stajesz się motywatorem i inspiracją dla innych. Pokazujesz, jak „biegać dobrze”, a także uczysz, jak to robić.

Jak zgłosić się do zabawy?

Najpierw musisz zgłosić się do akcji #biegamdobrze organizowanej w ramach 12. Półmaratonu Warszawskiego (szczegóły TUTAJ). Gdy już przejdziesz przez rejestrację, powiadom nas, że chcesz wziąć udział w rywalizacji blogerów. W tym celu wyślij e-maila na adres: konkurs@magazynbieganie.pl. W tytule napisz: Rywalizacja #biegamdobrze – zgłoszenie.

Wiadomość musi zawierać:

Twoje imię i nazwisko

Nazwę i adres Twojego bloga

Nazwę wybranej przez Ciebie fundacji, dla której zbierasz fundusze

Lista partnerskich fundacji znajduje się na stronie: polmaratonwarszawski.com/biegamdobrze

Co jest do wygrania?

Zarówno rywalizacja, jak i akcja #biegamdobrze ma charakter charytatywny i jej celem głównym jest pomoc w zebraniu jak największej ilości pieniędzy na poszczególne cele. To także świetna zabawa i możliwość pokazania siebie i swojego bloga od najlepszej strony.

Jednak to nie wszystko. Dla każdego z Was przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy i upominki, które będą Wam przypominały, jak dobrą robotę wykonaliście.

O przebiegu rywalizacji będziecie mogli regularnie czytać na portalu magazynbieganie.pl

Organizatorami akcji  są: magazynbieganie.pl; magazyn BIEGANIE oraz 12. Półmaraton Warszawski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger