fbpx
Marta Tittenbrun
20-05-2015

„Marcie i Olkowi za towarzystwo w mroku, kanapki i dobre słowo” – taki napis widnieje na jednej z pierwszych stron książki napisanej przez Magdę i Krzyśka Dołęgowskich. W moment przypomina się każdy mrok, każda kanapka i każde dobre słowo. Jestem suportem.

Więcej »
05-09-2014

Pokonałeś Rzeźnika, Chudego Wawrzyńca, setkę w Krynicy? Wrzuciłeś zdjęcie na Facebooka, posypały się lajki i komentarze niebiegających znajomych, że jesteś kosmitą? Nie ciesz się tak. To darmowa chwała i łatwy splendor. Ultramaratony są dla cieniasów.

Więcej »
12-08-2013

Na Chudego zapisałam się trochę metodą Króla Juliana: „a teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu”. Nie udało mi się ostatecznie potrenować, ale jakoś ukończyłam swoje pierwsze ultra!

Więcej »
22-07-2013

Magda i Krzysiek Dołęgowscy zrobili Bob Graham Round w 21 godz. 58 min. Miałam okazję obserwować ich postępujące zmęczenie – razem z Olkiem wspieraliśmy ich na trasie. Jak to wyglądało z naszego punktu widzenia?

Więcej »
26-06-2013

Znajomi czasem pytają mnie, jak wybrać specjalne buty, bo chcą zacząć biegać. Moja odpowiedź jest zawsze taka sama i nie zadowoliłaby żadnego producenta specjalistycznego sprzętu.

Więcej »
Advertisment ad adsense adlogger